Zahájení soutěžní sezóny 2023 - 2024

26.09.2023

BT ČR – dorost U19 – Praha : z našeho klubu se této akce zúčastnili tři hráči. Jakub Svojanovský jasně vyhrál základní skupinu. Ve vyřazovací finálové části podlehl v 2. kole po statečném boji Petrovi z Kostelce n.O.

Soňa Krupová si dvěma těsnými výhrami 3:2 vybojovala postup z 2. místa. Ve finálovém pavouku podlehla Gallerachové z Havl. Brodu.

Tomáš Kubíček – jedno vítězství ve skupině je cenné , ale k postupu bohužel nestačilo.

U všech našich hráčů se jedná o výsledky v kategorii "B".

BT ČR – junioři U17 – Praha : jediný náš zástupce Tomáš Kubíček v kat. "B"zahrál skvěle. V základní skupině přehrál všechny své soupeře a ve finálové části si postupem do čtvrtfinále zajistil účast v kat.A na příštím turnaji – bravo Tome.

BT ČR – starší žactvo U15 – Praha : Markéta Mackowiaková, náš jediný klubový reprezentant, při svém prvním startu srdnatě bojovala o postup do finálové části kat. "B". Bohužel nakonec chyběl jediný set k vytouženému postupu, ale s výkonem můžeme být spokojení. Příště to třeba dopadne ještě lépe.

2.liga ženy : TTC "B" - TTC "A" 1 : 9 - první povinné předehrání vzájemného utkání.

OP 3 muži : TJ Jablonné n. Orlicí - TTC "F" 6 : 12

Body za TTC : Novák VL. , Kasal a Vencl všichni po 4

Bodující naši hráči zahráli super. Ani prohrané dvě čtyřhry nám nevzali vítr z plachet a ve dvouhrách se projevila naše herní převaha. Premiéru v soutěži dospělých odehrál ještě nejmladší žák Mackowiak a jistě brzy přijde i ten první úspěch v podobě vítězství.

BT Vč oblasti – mladší žactvo -U13 – Holice : mezi 38 startujícími jsme měli své želízko v ohni. Nejmladší žák Mackowiak Matyáš potvrdil svůj výkonnostní pokrok a nejen že postoupil ze skupiny, ale ve finálové vyřazovací části postoupil do osmifinále a obsadil 9.-16. místo – bravo Maty jen tak dále.

Divize muži : TTC "B" - TTC "A" 10 : 7

KS muži : TTC "D" - TTC "C" 10 : 6

2. liga ženy : TTC "A" - TTC "B" 8 : 2

OP 3 muži : TTC "F" - Sokol Řetová "B" 11 : 7

Body za TTC : John 3,5 , Kasal 3 , Novák Vl. 2,5 , Kopřiva 2,

Velice vyrovnané utkání v jehož průběhu jsme stále udržovali těsné vedení, které znamená zisk 3 bodů.

OP I muži : TTC "E" - Mostek 8 : 10

Body za TTC : John 3,5 , Novák Vl. 3 , Kulda 1 , Golejová 0,5

Velké drama na úvod, ale více štěstí se přiklonilo v samotném závěru na stranu našeho soupeře.

BT Vč oblasti U17 a U 19 – Holice : dva naši zástupci na tomto turnaji dosáhli stejného výsledku. Jakub Svojanovský a Tomáš Kubíček postoupili ze základní skupiny a ve finálovém pavouku postoupili do osmifinále což v konečném účtování znamená 9. – 16. místo.

© 2022 TTC Ústí nad Orlicí. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!