Kalendář akcí

domácí











Pátek 2.10.

OP 4 muži - 18,00 TTC "F" - SK Verměřovice

Sobota 3.10.

1.liga ženy - 09,30 TTC - SK Dobré "C"

1.liga ženy - 15,00 TTC - SK Dobré "B"

                                 

Neděle 4.10.

OP I muži - 09,00 TTC "E" - Sokol Hnátnice



Sobota 10.10.

Divize muži - 09,00 TTC "A" - Orel Vysoké Mýto

Divize muži - 13,00 TTC "A" - Jiskra Holice "B"

Neděle 11.10.

KS muži - 09,00 TTC "C" - Spartak Polička

KS muži - 13,00 TTC "C" - Jiskra Litomyšl

Pátek 16.10.

OP4 muži - 18,00 TTC "F" - Jablonné n. O.

Sobota 17.10.

2. liga ženy - 10,00 TTC "B" - SK Jihlava

2. liga ženy - 15,00 TTC "B" - Mor. Krumlov "C"






Sobota 24.10.

KS muži - 9,00  TTC "D" - Orel Orlice

KS muži - 13,30 TTC "D" - Sokol Žamberk


Neděle 25.10.

KS muži - 9,00 TTC "C" - TJ Svitavy

KS muži - 13,30 TTC "C" - Sokol Borová "B"

Pátek 30.10.

OP 4 muži - 18,00 TTC "F" - Lanškroun "E"

Sobota 31.10.

OP I muži - 9,00 TTC "E" - Sedlec

OP I muži - 13,00 - TTC "E" - Orel VM



Neděle 1.11.

KS muži -  9,00 TTC "D" - Lanškroun "B"

KS muži - 13,30 TTC "D" - Sokol Č.T. "B"



Sobota 7.11.

Divize muži - 9,00 TTC "B" - Orel Vysoké Mýto

Divize muži - 13,30 TTC "B" - Holice "B"


Neděle 8.11.


KS muži - 9,00 TTC "C" - Choceň "B"

KS muži - 13,30 TTC "C" -  Sokol Sudslava

 -



venkovní


sobota 26.9.

BT Vč oblast - dorost - Holice

KS muži - 09,00 Sokol Sudslava - TTC "D"

KS muži - 13,30 US Choceň "B" - TTC "D"

neděle 27.9.

BT Vč oblast - ml. žáci - Josefov

Divize muži - 09,00 Sl. Moravská Třebová - TTC "A"

Divize muži - 13,30 TJ Lanškroun - TTC "A"



sobota 3.10.

BT Vč oblast - nejml. žactvo - Josefov

2. liga ženy - 09,30 SKST Hodonín "D" - TTC "B"

2. liga ženy - 14,00 KST Hluk - TTC "B"

Neděle 4.10.

BT Vč oblast - st. žactvo - Jaroměř

Pátek 9.10.

OP 4 muži - 18,30 Žamberk "D" - TTC "F"

sobota 10.10

MČR - jednotlivci - dorost - Havířov

Divize muži - 09,00 Linea Chrudim - TTC "B"

Divize muži - 13,00 Heřmanův Městec - TTC "B"





Sobota 17.10.

BT Vč oblast - ml. žactvo - Chrudim

1. liga ženy - 10,00 Sokol Vsetín - TTC "A" 

1. liga ženy - 15,00 Frýdek Místek - TTC "A"

Neděle 18.10.

BT Vč oblast - dorost - Chrudim

Pátek 23.10.

OP 4 muži - 18,00 Dolní Dobrouč "B" - TTC "F" 

Sobota 24.10.

BT ČR - ml. žactvo (Havířov), dorost ( Ostrava)

Divize muži - 9,00 Tesla Pce "B" - TTC "A"

Divize muži - 13,30 Loko Pce - TTC "A"

Neděle 25.10.

BT ČR - st. žactvo ( Ostrava) , nejml. žactvo ( Havířov)

Divize muži - 9,00 Mor. Třebová - TTC "B"

Divize muži - 13,30 Lanškroun - TTC "B"


Sobota 31.10.

1.liga ženy - 10,00 SK Svinov - TTC

1.liga ženy - 14,00 Havířov "B" - TTC

2.liga ženy - 9,30 MS Brno "B" - TTC "B"

2.liga ženy - 13,30 Blansko "B" - TTC "B"

Neděle 1.11.

OP žactva ( Žamberk) - 9,00 Žamberk - TTC

OP žactva ( Žamberk) -10,30 Choceň - TTC

Pátek 6.11.

OP4 muži - 18,00 Králíky "C" - TTC "F"

Sobota 7.11.

BT Vč oblast - nejml. žactvo - Dobré

OP I muži - 8,00 Zálší - TTC "E"

OP I muži - 11,30 Choceň "C" - TTC "E"

Neděle 8.11.

BT Vč oblast - starší žactvo - Dobré