Zahájení soutěží 2022 - 2023

02.10.2022

2. liga ženy : El Niňo Praha - TTC 7 : 3

Body za TTC : Svojanovská 2 , Částková 1 ,

Brandýs n. Labem - TTC 6 : 4

Body za TTC : Svojanovská a Částková po 2

Bohužel se nám výsledkově nepodařil úspěšný vstup do soutěže, ale vše je teprve v začátcích a jistě se až v dalším průběhu soutěže projeví naše herní kvalita. Výborně zahrála dvojice Jana Svojanovská a Eliška Částková.

2. liga ženy : TTC "B" - Spartak Hluk 5 : 5

Body za TTC : Krupová a Najmanová po 2 , Doležalová 1 ,

TTC "B" - SK Břeclav "B" 10 : 0

Body za TTC : Krupová a Doležalová po 3,5 , Najmanová 3 ,

Drama v prvním utkání , v koncovce jsme vedli 5:3, ale soupeř v posledních duelech byl šťastnější a srovnal na konečnou, asi spravedlivou remízu. Odpoledne jsme měli jednoznačnou herní převahu a bylo z toho hladké vítězství.

Divize muži : Sokol Mistrovice - TTC 9 : 9

Body za TTC : Svojanovský R. a Čopian Š. po 3,5 , Krupa 1,5 a Svojanovský J. 0,5

Velké drama , které ke spokojenosti obou soupeřů skončilo smírně. Naším nejlepším hráčem byl Svojanovský Radim a jeho výkon velice potěšil. Důležité body přidali mladí Jakub Svojanovský a Michal Krupa, když hladce zvítězili ve čtyřhře a Michal dokázal přehrát Jakuba Šedaje ve dvouhře.

OP I muži : TTC "E" - SDH Mladkov 10 : 7

Body za TTC : Krupa 4,5 , Krupová 3,5 , Vencl 2 ,

V silně omlazené sestavě nastoupilo naše družstvo v úvodním kole proti nováčkovi soutěže . Hlavně díky sourozencům Krupovým, kteří nevěnovali soupeřům ani bod a potřebné body k vítězství přidal i Filip Vencl.

BT Vč oblasti - nejmladší žactvo ( U11) - Josefov : v kategorii chlapců se prezentovalo 23 hráčů. Matyáš Mackowiak náš zástupce postoupil z 2. místa základní skupiny a i když ve finálové části se mu již nepodařilo porazit dalšího soupeře, tak jeho výkon byl pro nás příjemným překvapením. Jen tak dále. V kategorii děvčat se s prostředím a atmosférou těchto akcí byla poprvé seznámit Bára Šedová.

BT Vč oblast - starší žactvo ( U15) - Josefov : v kategorii děvčat bylo 13 startujících a naše Natálka Šedová vyhrála základní pětičlennou skupinu a ve finálové části skončila na 6. místě.

Tomáš Kubíček v konkurenci 45 chlapců postoupil z 2. místa základní skupiny. Los finálového pavouka mu však příliš nakloněn nebyl, podlehl svému soupeři v úvodním kole , což znamená umístění na 16.-20. místě.

© 2022 TTC Ústí nad Orlicí. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!