Začátek sezóny 2021 - 2022

13.09.2021

Nová sezóna 2021 - 2022

15.8. - 22.8.2021 uspořádal náš klub letní soustředění mládeže. Tradičním místem byly Voděrady na Rychnovsku. Asi 20 účastníků se v průběhu snažilo vylepšovat své sportovní dovednosti nejen ve stolním tenise.

5.9. 2021 - 1.turnaj Grand Prix mládeže : účast 36 hráčů. V netradičním termínu odstartovala série 4 turnajů. V prvním zvítězil náš Michal Krupa, když ve finále porazil Záleského z DTJ HK. Umístění dalších našich hráčů v 1. výkonnostní lize : 4. Jakub Svojanovský , 8. Soňa Krupová

12.9.2021 - 2.turnaj GP mládeže : tentokrát startovalo 47 hráčů. Vítězství v turnaji získal Záleský z DTJ HK před Petrem z Kostelce. Umístění našich hráčů v nejvyšší lize : 5. Svojanovský Jakub , 6. Krupa Michal , 11. Doležalová Markéta , 12. Krupová Soňa.

Body za TTC : Svojanovská 3 ! , Jedlička a Kantorek po 2,5 , Lamač 2 ,

BT ČR - Praha - U17 ( dorost) : Jakub Svojanovský v silné konkurenci kat. "A" srdnatě bojoval a podařilo se i několik vítězných setů a nebylo daleko vítězství i v celém zápase. Výkon jistě super. Soňa Krupová v kat. "B" sice nepostoupila ze základní skupiny, ale soutěž útěchy ovládla s velkou herní převahou , i přesto, že soupeřky byly herně velice nepříjemné.

BT ČR - Praha - U19 ( junioři) : Michal Krupa obsadil v základní skupině kategorie "B" 3. místo. V soutěži útěchy přešel Michal přes dva zdatné soupeře do finále, kde podlehl 1:3 na sety.

Markéta Doležalová vyhrála základní skupinu rovněž v kat "B". Těžký los ji přisoudil ve finálovém pavouku Segetovou z Děhylova , které podlehla po bojovném výkonu 1:3 na sety.

BT ČR - Praha - U15 ( starší žactvo) : Natálce Šedové se zatím v této těžké konkurenci nepodařilo prosadit, ale při pilném tréninku je vše otázkou času.

3. turnaj Grand Prix - Ústí nad Orlicí : startovalo 28 hráčů a vítězem se stal Petr z Kostelce n.O. před naší Soňou Krupovou. Z našich hráčů ještě Filip Vencl skončil na 6. místě , Tomáš Kubíček obsadil 8. místo a David Kulda 10. místo.

© 2022 TTC Ústí nad Orlicí. Všechna práva vyhrazena.