Výsledky z24. a 25.11.2023

28.11.2023

Divize muži : TTC "A" - Holice "B" 10 : 6

Body za TTC : Kantorek a Čopian po 3,5 , Janák a Krupa po 1,5

Dvě vítězné čtyřhry nám dodaly herní sílu a sebevědomí , které jsme nakonec zúročili k vítězství nad druhým týmem tabulky. Neporaženým hráčem byl Jirka Kantorek, který v asi nejdůležitějším zápase dokázal hladce porazit Puchmeltra nejlepšího hráče soupeře.

Divize muži : Orel Vysoké Mýto - TTC "B" 5 : 10

Body za TTC : Slavíček 4,5 ! , Šedová E. a Procházka po 2,5 , Hortlík 0,5

Výborný výkon Martina Slavíčka a dvě vítězné čtyřhry to byly herní vklady, které určily vývoj skóre. Do poloviny duelu to bylo zcela vyrovnané , ale závěr patřil našemu družstvu. Tímto bodovým ziskem jsme si udrželi vedoucí pozici v tabulce a i trochu bodově odskočili našim pronásledovatelům.

KS muži : TTC "D" - US Choceň 10 : 5

Body za TTC : Procházka a Jedlička po 3,5 , Krupa 2,5 , Lamač 0,5

TTC "D" - Sudslava 10 : 8

Body za TTC : Krupa a Procházka po 3 , Lamač 2,5 , Jedlička 1,5

Proti Chocni jsme po vítězných čtyřhrách měli vývoj skóre pod kontrolou. Se Sudslavou to byla správná sportovní bitva, která gradovala v závěru. Vedli jsme 7:5 ale soupeř třemi body v řadě otočil stav na 7:8. Stejným kouskem jsme odpověděli v závěru a získali jsme těsné ale důležité vítězství.

KS muži : Polička - TTC "C" 10 : 3

Body za TTC : Doležal T. a Doležal J. po 1,5

Svitavy - TTC "C" 9 : 9

Body za TTC : Doležal J. 4,5 ! , Doležal T. 3,5 , Doležalová 1,

Dopolední duel se nám vůbec nevydařil a nebyla šance pomýšlet na nějaký bodový zisk. Mrzet může nevyužitá šance ve Svitavách , vedli jsme 6:2, ale domácí v dramatickém závěru srovnali krok. Skvěle zahráli bratři Doležalové.

OP žactva : Choceň - TTC 2 : 8

Body za TTC : Mackowiaková 3,5 , Mackowiak 3 , Zítková 1,5

Lanškroun - TTC 4 : 6

Body za TTC : Mackowiaková 3,5 ! , Mackowiak 1,5 , Zítková 1 ,

Výborné výkony sourozenců Mackowiakových doplnila skvěle Natálka Zítková, která při své premiéře v soutěži dokázala v obou zápasech bodovat. Znamená to udržení neporazitelnosti a vedoucí postavení v soutěži.

BT ČR - U19 junioři – Jablonec : v početném poli startujících jsme měli tři zástupce. Soňa Krupová , Jakub Svojanovský i Tomáš Kubíček dokázali v kategorii "B" postoupit ze základní skupiny . Bohužel ve finálové části jsme nedokázali prolomit prokletí prvního kola vyřazovací části.

BT ČR – U17 dorost – Liberec : Tomáš Kubíček dokázal dokonce postoupit z 1. místa základní skupiny kat. B. Ale postup přes první kolo finálového pavouka se nám nepodařil. Tak snad příště.

BT ČR – U 15 starší žactvo – Jablonec : Markéta Mackowiaková obsadila v základní skupině 3. místo a nepodařilo se jí postoupit do finálových bojů. 

© 2022 TTC Ústí nad Orlicí. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!