Výsledky z16. - 18.2.2024

18.02.2024

2. liga ženy : TTC "A" - Sokol Štíty 8 : 2

Body za TTC : Svojanovská a Doležalová po 3 , Krupová 2,

Náš soupeř nastoupil bez materiálové zbraně, i proto byl viděn divácky zajímavý souboj, ve kterém kralovaly naše hráčky. V tabulce jsme si upevnili 3. místo.

2. liga ženy : Litoměřice - TTC "B" 10 : 0

SKST Děčín "B" - TTC "B" 2 : 8 !

Body za TTC : Špičková 3 ! , Zemková 3 ! , Janotová 2

V Litoměřicích na stolech vedoucího týmu soutěže to byla herní příprava na důležité odpolední utkání. A to se opravdu podařilo, díky bojovnému výkonu celého družstva jsme si odvezli důležité body k udržení .

OP I muži : US Choceň - TTC "E" 4 : 10

Body za TTC : Hájek a Golejová po 2 , Pražák a Vencl po 1 + 4 x WO

Libchavy - TTC "E" 10 : 6

Body za TTC : Hájek 3,5 , Pražák 2,5

Obě utkání byla až do své poloviny naprosto vyrovnaná. V Chocni jsme zvládli závěr perfektně a oslabeného soupeře jsme dokázali hladce přehrát. V Libchavách se od stavu 7:6 zadařilo více domácím a znamenalo to tentokrát vítězství našeho soupeře.

OP 3 muži : TTC "F" - Bartošovice 6 : 12

Body za TTC : Novák 3 , Kasal 2 a Kulda 1

Hosté získali mírný náskok hned v úvodu a tento dokázali udržet až do samotného závěru. Našim nejlepším hráčem byl Vláďa Novák .

OP žactva : TTC - Sokol Sudslava 10 : 0

Body za TTC : Čopian Vilém 3,5 , Dušková 3 , Diblík 2,5 a Zoubele 1 ,

BT Vč oblasti – mladší žactvo – Polička : velice příjemně překvapila svým herním projevem a také výsledkem Laura Dušková. Na svém prvním turnaji dokázala postoupit ze základní skupiny a ve finálové části postoupila do čtvrtfinále. V silné kategorii žáků sbíral první zkušenosti ještě nejmladší žák Niki Zoubele.

BT Vč oblasti – dorost – Polička : Markéta Mackowiaková jako starší žákyně si herně vyzkoušela náročnější kategorii. Bohužel se jí zatím nepodařilo přenést svou výkonnost z tréninku do soutěžního zápasu, ale doufejme, že příští pokus bude úspěšnější. Tomáš Kubíček postoupil z 2. místa ve skupině, což znamenalo těžkého soupeře v úvodu finálového pavouka, kterého Tomáš herně potrápil , ale nakonec této kvalitě podlehl. 

© 2022 TTC Ústí nad Orlicí. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!