Výsledky z konce září 2023

03.10.2023

Divize muži : Orel Vysoké Mýto - TTC "A" 10 : 2

Body za TTC : Janák 2 ,

Ne příliš vydařené utkání , v několika konkrétních duelech jsme prohráli po boji v pěti setech.

Okresní přebory mužů a žen – Lanškroun : vítězem turnaje se stal náš Martin Slavíček. Společně s Tomášem Hortlíkem obsadili stříbrný stupínek ve čtyřhře. Michal Krupa zvítězil v soutěží útěchy.

OP 3 muži : Sokol Žamberk "C" - TTC "F" 11 : 7

Body za TTC : Novák Vl. 3 , Kasal a Neťuka 1,5 , Kopřiva 1

Od úvodu jsme stahovali mírný náskok domácích , ale bohužel domácím se podařilo tento rozdíl udržet.

Divize muži : TTC "B" – Holice "B" 10 : 4

Body za TTC : Šedová E. 3,5 ! , Slavíček a Hortlík 2,5 , Hodas D. 1,5.

Nečekaně hladké vítězství nad těžkým soupeřem. Skvěle zahrála Eliška Šedová. Samozřejmě , že i výkony dalších hráčů přispěly k důležitému úvodnímu vítězství v soutěži.

KS muži : TTC "C" - Řetová 6 : 10

Body za TTC : Novák A. , Doležal J. a Doležal T. všichni po 2

Náš úvodní soupeř hodně posílil a stává se asi aspirantem na postup. Naše kluky nutno pochválit že hodně herně vzdorovali kvalitnímu soupeři.

Ks muži : Lanškroun "B" - TTC "D" - 10 : 5

Body za TTC : Krupa 3,5 , Svojanovský J. 0,5 , Krupová i Jedlička po 0,5

Po vítězných čtyřhrách jsme šli do menšího trháku, ale ve dvouhrách se nám již tolik nedařilo v rozhodujících momentech. Vyjímkou byl Michal Krupa , který všechny své soupeře dokázal porazit.

BT ČR – dorost – Havířov : z našich hráčů Jakub Svojanovský v kat. B postoupil z 2. místa základní skupiny, ale finálové části ani bojovný výkon neznamenal postup do závěrečných kol.

Soňa Krupová zahrála skvěle a i proti výše nasazeným soupeřkám dosáhla dobrých výsledků. V elitní kategorii "A" obsadila 3. místo v základní skupině a jen těsně ji unikl postup. V soutěži útěchy postoupila Soňa do 2. kola. Výsledkem kvalitního výkonu byl postup do semifinále čtyřhry, když dokázali porazit i nasazené páry.

BT ČR – U 17 – Ostrava : jediný náš zástupce Tomáš Kubíček startoval v silné kategorii "A", kde se tentokrát ještě neprosadil, ale již postup do této kategorie je známkou herní kvality. Prvním dílčím úspěchem je postup do 2. kola v soutěži čtyřher.

BT ČR – U 15 – Havířov : i zde jsme měli jediné zastoupení. Markéta Mackowiaková v kat. "B" srdnatě bojovala o postup ze základní skupiny , jediné vítězství a tím 3. místo na postup tentokrát nestačilo.

© 2022 TTC Ústí nad Orlicí. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!