Výsledky z 9. - 11.12.2022

11.12.2022

OP I muži : TTC "E" - US Choceň "B" 4 : 10

Body za TTC : Krupa 2 , Krupová a Vencl po 1

TTC "E" - Sokol Libchavy 10 : 4

Body za TTC : Krupa 3,5 ! , Krupová a Vencl po 2,5 , Novák Vl. 1,5

Nevyšel nám začátek proti Chocni, krok se soupeřem jsme začali držet až za stavu 1 : 7 a to už bylo na zkušeného soupeře pozdě a k očekávanému obratu již nedošlo. Odpoledne proti Libchavám jsme od úvodu vedli, soupeř sice stáhl na 6:4, ale závěr byl opět v naší režii. V tabulce nám patří 4. místo.

OP 3 muži : TTC "F" - Sokol Dolní Dobrouč 5 : 13

Body za TTC : Vencl 2,5 , Kubíček 1,5 , Kulda 1 ,

V sestavě tentokrát dostalo přednost mládí. Body zkušených hráčů k celkovému úspěchu chyběly , ale je třeba věřit, že v dalších duelech to bude pro mladé dobrá zkušenost, která zvýší jejich výkonnost a pomůže zvýšit jejich sebevědomí. Ve vyrovnané tabulce jsme na 3. místě.

BT Vč oblasti nejmladší žactvo (U11) - Hostinné : mezi 18 startujícími chlapci se výrazně prosadil i náš Maty Mackowiak. Postoupil z 2. místa základní skupiny a konečné umístění na 5. - 8. místě je vynikající, protože v této kategorii bude startovat i v dalších sezónách.

BT Vč oblasti starší žactvo ( U 15) - Hostinné : Natálce Šedové se nepodařil postup ze základní skupiny, ale tento nezdar kompenzovala vítězstvím v soutěži útěchy. Výtečně zahrál Tomáš Kubíček v kategorii chlapců. Postoupil z 1. místa základní skupiny a až v semifinále ho zastavil pozdější vítěz Hladký z Kostelce n. O. K těmto výsledkům je nutno pogratulovat a popřát všem ještě větší trpělivost v pilném tréninku a ještě lepší výsledky jistě přijdou.

© 2022 TTC Ústí nad Orlicí. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!