Výsledky z 8. a 9.1.2022

09.01.2022

Divize muži : TTC "A" - Sokol Lukavice 10 : 2

Body za TTC : Janák 3 , Svojanovský J. a Čopian Š. po 2,5 , Svojanovský R. 2 ,

Kromě hladkého vítězství měl tento zápas ještě jedno velké pozitivum, a to, že mladší část družstva, tj. bratří Svojanovští, nevěnovali soupeřům ve dvouhrách ani bod. To je dobrý signál do dalších těžkých zápasů.

Divize muži : Sokol Mistrovice - TTC "B" 10 : 1

Bod za TTC : Slavíček

Nevydařený zápas při kterém se hned v úvodu zranila i naše opora David Hodas , což výrazně ovlivnilo další průběh duelu.

KS muži : TTC "C" - Jiskra Litomyšl 10 : 8

Body za TTC : Jedlička a Kantorek po 2,5 , Svojanovský J. 2 ! , Hortlík 2 , Lamač 1 ,

Slušný obrat se nám podařil v tomto měření sil. Po vyrovnaném začátku šli do vedení 7:3 hosté. V té chvíli vstoupil do hry střídající Jakub Svojanovský, který nejdříve porazil 3:0 na sety nejlepšího hráče hostí Šestáka, a přidal i třešničku na dortu , když v posledním zápase prohrával 0:2 na sety, ale nakonec zvítězil nad Dostálem a získal tím rozhodující vítězný bod. Uznání za bojovný a zodpovědný výkon zaslouží všichni naši hráči.

KS muži : Sokol česká Třebová : TTC "D" 5 : 10

Body za TTC : Novák A. 4,5 ! , Hájek 2,5 , Krupa a Hrdina po 1,5

Dvě vítězné čtyřhry na úvod, a nezaváhání Aleše Nováka ve dvouhrách, to byly hlavní ukazatelé, které nás přivedli k tomuto vítězství. Samozřejmě že i body dalších členů našeho mužstva měly svou hodnotu a přispěly k celkovému úspěchu.

OP 4 muži : TTC "F" - Sedlec "C" 6 : 12

Body za TTC : John 2,5 , Vencl 2 , Kubíček 1,5 ,

Souboj o první místo v tabulce pro nás nedopadl dobře. Všichni naši hráči zaslouží pochvalu za bojovnost , ale tentokrát měl na nás soupeř i materiálové zbraně ( nezvyklé potahy) a to zřejmě rozhodlo.  

© 2022 TTC Ústí nad Orlicí. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!