Výsledky z 5. a 6.3.2022

06.03.2022

1.liga ženy : SK Dobré "C" - TTC 9 : 1

Bod za TTC : Doležalová

Naše silně omlazené družstvo mohlo uhrát daleko příznivější výsledek, ale čtyři prohrané "pětiseťáky" tomu zabránily. Ale jistě dobrá herní zkušenost do budoucna.

Divize muži : Jiskra Holice "B" - TTC "A" 1 : 10

Body za TTC : Čopian Š. 3,5 , Svojanovský R. a Janák po 2,5 , Svojanovský J. 1,5

Orel Vysoké Mýto - TTC "A" 5 : 10

Body za TTC : Svojanovský R. 3,5 ! , Čopian Š. 3 , Janák 2,5 , Svojanovský j. 1 ,

Vítězství nad oslabeným soupeřem v Holicích jsme čekali , ale jistě ne v takovém poměru. Ve Vysokém Mýtě domácí " kousali " hlavně v úvodu a vedli 3:1 a 4:2. Obrat ve skóre nastal po výborném výkonu Radima Svojanovského, který doslova rozstřílel obranáře Křepelku a byl naším jednoznačně nejlepším hráčem. I Jakub Svojanovský zahrál skvěle a k většímu bodovému zisku chybělo jen trochu více sportovního štěstíčka v koncovkách rozhodujících pátých setů.

Divize muži : TJ Lanškroun - TTC "B" 5 : 10

Body za TTC : Hodas D. 3,5 , Slavíček a Doležal J. 2,5 , Procházka 1,5

Slovan Moravská Třebová - TTC "B" 9 : 9

Body za TTC : Slavíček a Hodas D. po 4 ! , Procházka 1

V Lanškrouně jsme splnili roli favorita a po vítězných čtyřhrách jsme si vytvořili náskok, který jsme udrželi. V odpoledním zápase zahrála výborně dvojice Slavíček - Hodas D., ve dvouhrách neztratili ani bod a byla z toho asi přijatelná remíza.

KS muži : TTC "C" - Sokol Sudslava 7 : 10

Body za TTC : Kantorek 4 , Lamač 1, Jedlička a Hortlík po 1

TTC "C" - US Choceň 10 : 1

Body za TTC : Jedlička 3,5 , Kantorek 2,5 , Lamač a Hortlík po 2

V utkání o 1. místo v tabulce se Sudslavou to byl pro nás nešťastný duel. I na sety jsme zvítězili 37:34, ale obě čtyřhry , prohrané v pěti setech vždy o dva míčky v rozhodujícím setu , poslali do vedení našeho soupeře, který vedl již5:0 a 6:1. Naši hráči to však nevzdali a srdnatě bojovali až do konce. Smůla v koncovkách byla však veliká. Z osmi utkání hraných na pět setů jsme zvítězili pouze v jednom. Odpoledne proti Chocni to bylo poměrně snadné vítězství.

KS muži : Sokol Žamberk - TTC "D" 10 : 2

Body za TTC : Hájek 2 ,

Orel Orlice - TTC "D" 10 : 5

Body za TTC : Krupa 3 ! , Hájek 2 ,

Průběh obou zápasů hodně ovlivnilo v náš neprospěch to , že jsme nastoupili pouze se třemi hráči. Přesto se musíme zaradovat nad třemi body Michala Krupy proti zkušeným hráčům z Orlice. Dalšími body přispěl na naše konto Láďa Hájek  

© 2022 TTC Ústí nad Orlicí. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!