Výsledky z 5.-7.11.2021

07.11.2021

1.liga ženy : MS Brno - TTC 10 : 0

Až příliš krutá porážka vzhledem k samotnému průběhu duelu. V koncovkách jednotlivých setů sedalo štěstíčko na pálky domácích hráček. Jana Svojanovská kladla soupeřkám největší odpor a ve všech svých utkáních byla hodně blízko ke konečnému vítězství.

Divize muži : TTC "B" - TJ Lanškroun 10 : 2

Body za TTC : Hodas D. 3,5 , Slavíček a Procházka po 2,5 , Doležal J. 1,5

TTC "B" - Slovan Moravská Třebová 10 : 6

Body za TTC : Hodas D. a Slavíček po 3,5 , Doležal J. a Procházka po 1,5

Po nucené zdravotní pauze již nastoupil David Hodas a na síle našeho mužstva to bylo citelně znát. Vítězství nad Lanškrounem se čekalo, a i proti posílené Moravské Třebové jsme zvítězili, a po těchto výsledcích míříme již do horních pater tabulky.

Divize muži : TTC - Jiskra Holice "B" 10 : 6

Body za TTC : Čopian O. 4,5 , Čopian Š. 3,5 , Hájek 1,5 , Svojanovský J. 0,5

TTC - Orel Vysoké Mýto 10 : 3

Body za TTC : Čopian Š. a Čopian O. po 3,5 , Svojanovský J. a Kantorek oba 1,5

Základním kamenem našich vítězství byla i díky štěstíčku stoprocentní úspěšnost ve čtyřhrách. Velký výkonnostní pokrok předvedl Jakub Svojanovský. Proti Holicím to bylo velké drama až do stavu 6:6, ale tentokrát nás štěstěna neopustila a pomohla ke konečnému vítězství.

OP 4 muži : TTC "F" - Sokol Mostek "B" 12 : 6

Body za TTC : Novák Vl. 4 , Kubíček a Vencl po 3 , Kulda 2

Úvod střetnutí po prohraných čtyřhrách nebyl ideální. Ve dvouhrách však naši hráči ukázali větší herní kvalitu a zaslouženě nakonec zvítězili. Znamená to postup v tabulce na lepší pozice.

BT Vč oblasti - starší žactvo - Chrudim : prezentovalo se 49 chlapců . Náš jediný zástupce Tomáš Kubíček postoupil ze základní skupiny. Ve finálovém pavouku podlehl svému soupeři v úvodním kole a celkově obsadil dělené 13. - 24. místo.

V kategorii děvčat startovalo 19 hráček. Natálka Šedová smolně nepostoupila na poměr setů ve vzájemných duelech. Soutěž útěchy však Natálka vyhrála , a kvalita tomu určitě nechyběla. 

© 2022 TTC Ústí nad Orlicí. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!