Výsledky z 4. a 5.3.2023

05.03.2023

2.liga ženy : Sokol Jaroměř – Josefov - TTC 3 : 7

Body za TTC : Syrová a Částková po 2,5 , Svojanovská 2 ,

SK Dobré "C" - TTC 3 : 7

Body za TTC : Svojanovská a Syrová po 3 ! , Částková 1

Poctivý bojovný výkon celého našeho kolektivu byl odměněn důležitými body. V Jaroměři jsme domácí pustili k prvnímu bodu až při našem vedení 5:0. Proti SK Dobré domácí drželi krok ve skóre pouze v krátkém úvodu, potom jsme šli do rozhodujícího vedení 5 : 2 , které jsme již udrželi až do konce.

2.liga ženy : TTC "B" - Blansko 2 : 8

Body za TTC : Krupová 2

TTC "B" - MS Brno "B" 3 : 7

Body za TTC : Doležalová a Krupová po 1,5

Potrápit aspiranta na postup z Blanska se nám dařilo, ale k celkovému bodovému zisku nás soupeř nepustil. I proti kvalitnímu Brnu jsme po vítězné čtyřhře dokázali držet krok až do stavu 3:4 , ale v poslední sérii dvouher se štěstíčko přilepilo na pálky našich soupeřů. Všem našim hráčkám patří absolutorium za kvalitní hru a bojovnost.

OP I muži : TJ Lanškroun "C" - TTC "E" 10 : 8

Body za TTC : Krupa 4 ! , Hrdina a Kubíček po 2

Orel Orlice "B" - TTC "E" 6 : 10

Body za TTC : Hrdina , Kubíček a Krupa všichni po 3 , Vencl 1,

V Lanškrouně nám nevyšel začátek a museli jsme stahovat náskok domácích 5 :1. Těsné vítězství náš soupeř udržel, ale k plichtě nebylo daleko. Na Orlici zcela vyrovnaný průběh až do stavu 6 : 6 ,potom přišla naše velká chvíle a čtyřmi body v řadě jsme strhli vítězství na svou stranu.

BT Vč oblasti nejmladší žactvo U11 – Hradec Králové : náš jediný zástupce Matyáš Mackowiák prokázal své herní kvality svým postupem ze základní skupiny. Celkové umístění na 9. – 12. místě dává dobré vyhlídky do budoucna, protože v této věkové kategorii bude Maty startovat i v příští sezóně.

BT Vč oblasti – starší žactvo U15 – Hradec Králové : v kategorii děvčat Natálka Šedová sice nepostoupila ze základní skupiny , ale i vítězství v soutěži útěchy má svou pozitivní hodnotu. V početně silné konkurenci chlapců ( 44 hráčů) se úspěšně prosadil Tomáš Kubíček. Vyhrál základní skupinu a ve finálové části postoupil do čtvrtfinále, kde podlehl hradeckému Novákovi – solidní výsledek i výkon.

© 2022 TTC Ústí nad Orlicí. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!