Výsledky z 4. - 6.2.2022

06.02.2022

Divize muži : TTC "A" - Sokol Mistrovice 7 : 10

Body za TTC : Sojanovský R. a Čopian Š. po 2,5 , Kantorek 2

Velké drama až do samotné koncovky. Poměr setů 32 : 33, ale od stavu 7:7 měli více herního štěstí hosté a to rozhodlo o jejích těsném konečném vítězství.

Divize muži : Sokol Lukavice - TTC "B" 4 : 10

Body za TTC : Slavíček 3,5 , Doležal J. 2,5 , Procházka a Hortlík po 2

Poměrně snadno jsme si poradili se soupeřem, který se snaží vybojovat si ještě nějakou šanci na záchranu v soutěži. Naše mužstvo však nemělo pro tuto myšlenku pochopení.

KS muži : Spartak Polička - TTC "D" 9 : 9

Body za TTC : Novák A. 3 , Krupa Hájek a Hrdina všichni po 2

Úvod utkání se nám vůbec nevydařil a domácí šli do náskoku 8:2, v tu chvíli začali naši hráči hrát uvolněně ale bojovně a vyplatilo se. Konečná remíza byla odměnou za zlepšenou hru.

KS muži : TTC "C" - Orel Orlice 10 : 6

Body za TTC : Kantorek a Jedlička po 3,5 , Hortlík 2 , Lamač 1 ,

TTC "C" - Sokol Žamberk 10 : 3

Body za TTC : Jedlička a Kantorek 3,5 , Hortlík 2 , Lamač 1 ,

Zápas proti Orlici byl jako řemen, kvalita , zdravé emoce a atmosféra , nic nechybělo. Po super výkonu jsme se prokousali k vítězství. Ani Žamberk nebyl snadný soupeř , ale naše rozjeté hráče to dokázalo vyprovokovat k dalšímu kvalitnímu výkonu i k dalšímu vítězství.

OP 4 muži : Sokol Libchavy "C" - TTC "F" 8 : 10

Body za TTC : Kubíček 4,5 ! , Šedová N. 2,5 , Vencl 2 , Novák L. 1 ,

Velká přetahovaná ve vedení v celém průběhu tohoto duelu. Za stavu 8:8 vybojovali naše vítězné body Tomáš Kubíček , nejlepší hráč utkání a Natálka Šedová získala desátý bod po vítězství 3:2 na sety.

Krajské přebory žactva ( U13 a U15) - Ústí nad Orlicí : zúčastnilo se 15 chlapců a 7 děvčat. Výsledky našich nadějí : Tomáš Kubíček seve dvouhře umístil na 5. -8. místě. Ve smíšené čtyřhře získal s Natálkou Šedovou stříbrnou medaili. Dvojice Natálka Šedová - Najmanová vybojovala titul přeborníka pardubického kraje ve čtyřhře žákyň. Ve dvouhře podlehla Natálka pouze Najmanové a obsadila pěkné 2. místo.

Matyáš Mackowiak - nejmladší účastník turnaje sbíral herní zkušenosti a je vidět , že jeho herní pokrok jde správným směrem.

© 2022 TTC Ústí nad Orlicí. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!