Výsledky z 4. - 5.2.2023

05.02.2023

2.liga ženy : AŠ Mladá Boleslav - TTC 6 : 4

Body za TTC : Svojanovská a Částková E. po 2

SKP Ústí n. Labem "B" - TTC 7 : 3

Body za TTC : Svojanovská a Janotová po 1 + 1 WO

V důležitých zápasech nám ani jednou nevyšel začátek , potom se nám již podařila pouze korekce výsledků. Holky bojovaly, ale v těžkých herních podmínkách se jim nepodařilo dostat do správného herního rytmu. Další překážkou byl i nepříjemný herní materiál některých soupeřek.

2.liga ženy : TTC "B" - Sokol Děhylov 5 : 5

Body za TTC : Doležalová a Krupová po 2 , Hodasová 1

TTC "B" - Sokol Vsetín 2 : 8

Body za TTC : Krupová 2

Proti dvěma družstvům ze špice tabulky podal náš tým výborné výkony. Spravedlivá remíza proti Děhylovu měla herní kvalitu. Vsetín potvrdil roli favorita jako vedoucího celku soutěže. Když se ke zlepšujícímu hernímu projevu budeme snažit dostat ještě více taktické vyspělosti budou výsledky ještě lepší. Všechno chce svůj čas, jistě se nám to v budoucnu podaří.

BT Vč oblasti - nejmladší žactvo - Voděrady : mezi 11 děvčaty byly i naše 2 opravdu mladičké naděje, které mají ještě dostatek času myslet na celková vítězství. Máme proto velkou radost z výkonnostního růstu obou hráček. První zkušenosti pro Agátu Klátovou a Báru Šedovou jsou velice důležité a navíc Agáta v základní skupině dokázala získat i jedno vítězství.

BT Vč oblasti - starší žactvo - Voděrady : jediný náš zástupce Tomáš Kubíček dosáhl vynikajícího výsledku. Po kvalitním výkonu dokázal postoupit až do semifinále. Znamená to 3. místo v silné konkurenci. Doufejme , že Tomáš bude dosahovat podobných a třeba i ještě lepších výsledků dosahovat i v budoucnu, protože jeho herní potenciál na to má.

© 2022 TTC Ústí nad Orlicí. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!