Výsledky z 3. - 5.11.2023

06.11.2023

2.liga ženy : TTC "B" – Litoměřice 1 : 9

Bod za TTC : 1 WO

TTC "B" - Děčín "B" 3 : 7

Body za TTC : Částková E. 2 , Janotová 1 ,

Proti vedoucím Litoměřicím jsme mnoho šancí na úspěch neměli. Proti Děčínu jsme se chtěli pokusit získat potřebné body, ale bohužel se to nepodařilo. Naše snaha tak musí pokračovat a snad to příště dopadne lépe.

2.liga ženy : Štíty - TTC "A" 1 : 9

Body za TTC : Krupová 3,5 , Svojanovská 3 , Doležalová 2,5

Samotný výsledek napovídá kdo byl favoritem v tomto utkání. Našim děvčatům patří pochvala za zodpovědný přístup , kvalitní výkon a potvrzení této role.

Divize muži : Lanškroun - TTC "A" 7 : 10

Body za TTC : Janák 4 ! , Čopian 3 , Kantorek 2 , Krupa 1 ,

Moravská Třebová – TTC "A" 9 : 9

Body za TTC : Janák a Čopian po 3 , Kantorek 2 , Krupa 1 ,

Absolvovali jsme dva předlouhé herní maratóny , každý zápas trval téměř čtyři hodiny. V součtu jsme bodově spokojení. Všichni hráči podali kvalitní výkony na hranici svých současných možností.

OP I muži : TTC "E" - Choceň 8 : 10

Body za TTC : Lamač a Kubíček po 3,5 , Golejová a Vencl oba 0,5,

TTC "E" - Libchavy 10 : 8

Body za TTC : Kubíček a Lamač po 3,5 , Krupová 3 ,

Dopolední střetnutí bylo po celou dobu vzácně vyrovnané a ve prospěch hostí rozhodla šťastnější koncovka. Proti Libchavám do stavu 9:4 to vypadalo na jasné naše vítězství. Nakonec však vítězný bod zajistila Soňa Krupová v poslední dvouhře.

OP 3 muži : TTC "F" - Orel Vysoké Mýto "C" 6 : 12

Body za TTC : Novák Vl. 3 , John 2 a Kasal 1 ,

Od počátku šli hosté do vedení a v průběhu utkání své vedení navyšovali. Příznivá korekce výsledku přišla od nás v posledních dvou duelech.

BT Vč oblasti – nejmladší žactvo – Dobré : startovalo 17 děvčat a necelá dvacítka chlapců. Náš klub měl pětičlenné zastoupení. V kategorii chlapců zahrál skvěle Matyáš Mackowiak , po postupu z 2. místa základní skupiny se dokázal probojovat až do finále , kde sice podlehl svému soupeři, ale 2. místo je skvělá vizitka jeho výkonnosti. Těsně za první desítkou se umístil Honzík Doležal , který prokázal obrovský nárůst kvality svého herního projevu. Radost máme také z prvního vítězství v této kategorii Aleše Nováka.

V kategorii děvčat obsadila na svém prvním turnaji 10. místo Jolanka Matyášová. Svým postupem ze základní skupiny mile překvapila Agáta Klátová. Navíc dokázala v osmičlenném finále obsadit 7. místo.

Gratulace patří všem zúčastněným nejmladším nadějím našeho klubu. Bravo – jen tak dále.  

© 2022 TTC Ústí nad Orlicí. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!