Výsledky z 29. a 30.1.2022

30.01.2022

1.liga ženy : TTC - Blansko 5 : 5

Body za TTC : Svojanovská a Krupová po 2 , Syrová 1,

Poměr vyhraných setů 21 : 15 silně nasvědčuje, že k vítězství jsme měli podstatně blíž než soupeř. Příjemným překvapením byl výkon Soni Krupové a potěšil zodpovědný a bojovný přístup všech našich hráček.

2.liga ženy : TTC "B" - Sokol Chrudim 3 : 7

Body za TTC : Částková E. , Klátová a Najmanová všechny po 1

K remíze s aspirantem postupu nebylo daleko. Bohužel všechny zápasy hrané na pět nebo čtyři sety, se s jedinou výjimkou staly kořistí soupeře a to rozhodlo o naší těsné porážce.

OP I muži : TTC "E" - Orel Vysoké Mýto "C" 10 : 6

Body za TTC : Svojanovský J. a Krupa po 3,5 , Krupová 3

TTC "E" - Sedlec 2 : 10

Body za TTC : Krupa 2

V prvním zápase kvalitní výkon kompletní naší sestavy a po zásluze konečné vítězství nad silným soupeřem. Odpoledne měla naše nuceně změněná sestava těžký úkol potrápit silného a herně nepříjemného soupeře. Podařilo se to jen částečně.

OP 4 muži : Sokol Mostek "B" - TTC "F" 9 : 9

Body za TTC : Novák Vl. 4 ! , Vencl a Neťuka po 2 , Kulda 1

Utkání pro nás nezačalo šťastně a prohrávali jsme již 3:7, ale od této chvíle zvýšené úsilí našich hráčů se projevilo a obrat ve skóre byl na světě. Nejlepším naším hráčem byl stoprocentní Láďa Novák.

BT Vč oblasti - nejmladší žactvo ( U11 ) - Lanškroun : mezi 17 startujícími byla dvojice našich nejmladších nadějí. Mackowiák Matyáš a Čopian Vilém dokázali , že v budoucnosti by se mohli prosadit. Zatím je to sbírání prvních zápasových zkušeností. Proto každý vyhraný set a zápas , což se oběma podařilo, má obrovskou hodnotu.

BT Vč oblasti - starší žactvo ( U 15 ) - Dobré : Naše Natálka Šedová v konkurenci 11 děvčat nakonec obsadila 7. místo , když dokázala zvítězit v soutěži útěchy.

© 2022 TTC Ústí nad Orlicí. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!