Výsledky z 28.9. a z 2. a3.10.2021

03.10.2021

MČR junioru ( U19) - Most : jedinou naši zástupkyni byla Markéta Doležalová. V kvalifikaci o hlavní soutěž podlehla po vyrovnaném boji Plaché z Kladna. V soutěži útěchy se probojovala do finále kde podlehla 2:3 Nečasové.

1.liga ženy : TTC - KST Hluk 5 : 5

Body za TTC : Svojanovská 3,5 ! , Syrová 1,5

TTC - Frýdek Místek 5 : 5

Body za TTC : Svojanovská a Doležalová po 2 , Syrová 1

Naši oporou byla Jana Svojanovská, ale i body dalších členek družstva při nerozhodných výsledcích měly v obou zápasech cenu zlata. Jistě skvělý začátek , který dodá našim hráčkám potřebné sebevědomí.

2.liga ženy : SKST Děčín - TTC "B" 1 : 9

Body za TTC : Najmanová 3,5 ! , Zemková 3 , Krupová 2,5

Kamenický Šenov - TTC "B" 2 : 8

Body za TTC : Najmanová 3,5 , Krupová 2,5 , Zemková 2

Skvělé zahrála Najmanová hostující u nás z Lanškrouna. Samozřejmě i výkony Soni Krupové a Báry Zemkové měly svou kvalitu. Dvě vítězství na úvod jistě potěší a povzbudí.

OP I muži : Orel Vysoké Mýto "B" - TTC "E" 6 : 10

Body za TTC : Svojanovský J. 4,5 , Krupa 3,5 , Krupová 2 ,

Sedlec - TTC "E" 10 : 1

Bod za TTC : Svojanovský J.

Výborný začátek soutěže našim mladým hráčům se podařilo přehrát mnohem zkušenější soupeře ve Vysokém Mýtě. V těžkých herních podmínkách v Sedleci se nám již tolik nedařilo.

BT Vč oblasti nejmladšího žactva (U11) : turnaje se zúčastnilo 35 hráčů. Nás reprezentoval Matyáš Mackowiak a vedl si výborně. Postoupil ze základní skupiny a ve vyřazovací části postoupil do 2.kola.

BT Vč oblasti staršího žactva (U 15) : v konkurenci 44 chlapců a 17 děvčat startovali z našeho klubu Tomáš Kubíček a Natálka Šedová. Oba dosáhli shodných výsledků - postup ze základní skupiny , Tomáš z 1. místa. Oba však našli přemožitelé hned v úvodním kole finálové vyřazovací části.

© 2022 TTC Ústí nad Orlicí. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!