Výsledky z 27. a 28.1.2024

30.01.2024

Krajský přebor mužů a žen – Heřmanův Městec : v soutěži mužů vybojovali postup ze základní skupiny Radim Svojanovský a Michal Krupa . Bohužel přes kvalitní soupeře ve finálovém pavouku se již další postup nevydařil. Velkou radost nám udělala Soňa Krupová , která se stala krajskou přebornicí ve dvouhře žen.

Krajský přebor staršího žactva – Ústí nad Orlicí : v této kategorii si z našich zástupců nejlépe vedla Markéta Mackowiaková, která si ve dvouhře starších žákyň vybojovala bronzovou medaili za 3. místo.

Krajský přebor dorostu a juniorů – Heřmanův Městec : Jakub Svojanovský a Tomáš Kubíček v kategorii chlapců postoupili ze základní skupiny . Nakonec Jakub obsadil 9.-10. místo a Tomáš skončil na 5. - 8. místě.

Krajský přebor mladšího žactva : Největším naším úspěchem bylo umístění Matyáše Mackowiaka, který ve dvouhře skončil ve čtvrtfinále ( 5. – 8. místo) a ve čtyřhře získal bronzovou medaili za semifinálovou účast.

OP 3 muži : Plchovice "B" - TTC "F" 10 : 8

Body za TTC : Novák Vl. 3,5 , Vencl 3 , Neťuka 1,5 ,

Domácí získali mírný náskok hned v úvodu a ten dokázali udržet až do samotného závěru. Z našeho mužstva se nejvíce herně a bodově dařilo Filipu Venclovi a Láďovi Novákovi.

© 2022 TTC Ústí nad Orlicí. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!