Výsledky z 27. - 29.1.2023

29.01.2023

OP 3 muži : Plchovice "B" - TTC "F" 9 : 9

Body za TTC : Vencl a Kubíček po 3,5 , Novák Vl. a Kulda po 1

Po velice vyrovnaném průběhu z toho byla spravedlivá dělba bodů. Velice důležité bylo , že naši dva "tahouni" si poradili s nejlepším hráčem domácích Zálohou. V nabitém středu tabulky jsme na 4. místě.

Krajské přebory muži , ženy - jednotlivci - Ústí nad Orlicí : Pouze 19 mužů a 5 žen startovalo na tradičním měření sil. Výborně si ve dvouhře vedla naše dvojice Michal Krupa a Martin Slavíček , kteří se společně utkali v boji o finále. Těsně zvítězil Martin, který ve finále podlehl Marelovi z Tesly Pardubice. Michal obsadil bronzovou příčku. Pár Hortlík - Slavíček se trnitou cestou probojoval až do finále a získal stříbrné medaile.

Ve dvouhře žen zvítězila Markéta Najmanová z Lanškrouna před naší Soňou Krupovou. Ve čtyřhře získal přebornický titul náš pár Krupová - Doležalová.

Krajské přebory dorostu ( U 17 + U 19) - Tesla Pardubice : Náš klub byl zastoupen čtveřicí hráčů , kteří nám svým výkonem udělali radost. Ve dvouhrách : Jakub Svojanovský postupem do semifinále obsadil 3. místo. Nejmladší člen výpravy Tomáš Kubíček překvapivě vybojoval postup až do čtvrtfinále. Oba společně ve čtyřhře získali bronzové medaile za 3. místo.

V kategorii děvčat vybojovala 2. místo Markéta Doležalová a třetí místo obsadila Soňa Krupová. Ve čtyřhře Soňa a Markéta kralovaly a získaly zlaté medaile.

Absolutního triumfu jsme se dočkali ve smíšené čtyřhře , kdy se přeborníky kraje stala dvojice Soňa Krupová - Jakub Svojanovský ana stříbrném stupínku se umístil opět náš pár Markéta Doležalová - Tomáš Kubíček.

© 2022 TTC Ústí nad Orlicí. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!