Výsledky z 25. - 27.11.2022

28.11.2022

2.liga ženy : TTC "A" - Elizza Praha 3 : 7

Body za TTC : Částková a Syrová po 1 + 1WO

TTC "A" - Humpolec 3 : 7

Body za TTC : Syrová a Klátová po 1,5

Jak výsledkově , tak i průběhem se obě utkání podobala. Nám se nedařilo hlavně v koncovkách jednotlivých setů. A i ve statistice pětisetových duelů byly na tom soupeřky lépe. Po první polovině soutěže nám patří 7. místo v tabulce.

2.liga ženy : Mor. Krumlov "C" - TTC "B" 7 : 3

Body za TTC : Krupová, Doležalová i Šilarová po 1

Mikulov - TTC "B" 2 : 8

Body za TTC : Doležalová a Krupová po 3,5 ! , Šilarová 1 ,

V Krumlově domácí asi poprvé v sezóně nastoupili v nejsilnější sestavě a potvrdili roli favorita. Stejný úkol se nám podařilo splnit v Mikulově a poradili jsme si s pravděpodobným aspirantem na sestup. První polovinu zvládlo naše mladé družstvo skvěle a 5. místo je příjemným překvapením.

OP I muži : TTC "E" - Lanškroun "C" 10 : 5

Body za TTC : Hrdina 4,5 ! , Krupa 3,5 ! , Krupová 2 !

TTC "E" - Orlice "B" 10 : 7

Body za TTC : Hrdina 4,5 ! , Krupa 3,5 ! , Krupová 2 ! ,

Bezchybnou dvojici Hrdina - Krupa v obou zápasech skvěle doplnila Soňa Krupová a jsou z toho dvě vítězství na domácích stolech a posun na 3. místo v tabulce.

OP 3 muži : TJ Lanškroun "D" - TTC "F" 11 : 7

Body za TTC : Kubíček 3 , Novák L. a Vencl po 2

Až do stavu 7 : 7 jsme drželi krok s domácím mužstvem, ale koncovku ( poslední 4 zápasy) vybojovali ve svůj prospěch naši soupeři. Znamená to 4. místo v celkovém hodnocení této soutěže.

BT Vč oblasti mladší žactvo - Jaroměř : Markéta Mackowiaková postoupila z 2. místa základní skupiny a ve finálové části dokázala vybojovat vynikající 3. místo.

Matyáš Mackowiak sbíral první zkušenosti v této kategorii jako nejmladší žák a uhrál 2. kolo soutěže útěchy, a to je jistě první dílčí úspěch.

Ještě dodatek ze 17.11.2022

Okresní přebory mužů a žen - Ústí nad Orlicí : účast 18 mužů. Nejlepší umístění z našich Čopian Š. na 3. místě. Sedmičlennému startovnímu poli žen kralovala naše Soňa Krupová . Navíc společně s Kylarovou z Lanškrouna obsadila 2. místo ve čtyřhře.

Okresní přebory staršího žactva - Lanškroun : všechny trofeje na této akci získali naši hráči. Tomáš Kubíček zvítězil ve dvouhře chlapců , Natálka Šedová zvítězila v kategorii žákyň. Společně potom zvítězili i ve čtyřhře.

© 2022 TTC Ústí nad Orlicí. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!