Výsledky z 24. - 30.10.2022

30.10.2022

2. liga ženy : TTC - Sokol Chrudim 4 : 6

Body za TTC : Klátová a Částková po 2

Těsná ztráta úvodní čtyřhry hodně zkomplikovala naši cestu k vítězství. Všechny naše hráčky bojovaly až do úplného závěru, ale bohužel se nám mírný náskok soupeře nepodařilo zlikvidovat.

2. liga ženy : TTC "B" - SK Kolšov 9 : 1

Body za TTC : Krupová a Doležalová po 3,5 , Hodasová 2

Od začátku jsme dávali najevo naši herní převahu a tu jsme dokázali proměnit v hladké vítězství. Poprvé po mateřských povinnostech nastoupila Lenka Hodasová a hned úspěšně. Radost nám svým výkonem udělala dvojice mladých hráček Doležalová - Krupová.

OP I muži : TTC "E" - Sedlec 10 : 8

Body za TTC : Krupa 4,5 ! , Kubíček 3 , Krupová 2,5

TTC "E" - Orel Vysoké Mýto " C" 10 : 5

Body za TTC : Krupa 4,5 ! , Krupová 2,5 , Kubíček 2 , Vencl 1

Lví podíl na obou vítězstvích měli sourozenci Krupovi, které navíc podpořil výborným výkonem také Tomáš Kubíček. Získané body nás posunuly na dělené vedoucí místo v tabulce. Se Sedlecí to bylo drama až do konce, ale odpoledne bylo naše vítězství již snadnější, ale do stavu 4:4 soupeř "kousal " .

Okresní přebor mladšího žactva - Lanškroun : hodně slabá účast pouze 3 mladší žáci. Náš jediný zástupce Vilém Čopian obsadil 2. místo.

Okresní přebor dorostu - Ústí nad Orlicí : také slabá účast : 6 děvčat a pouze dva dorostenci. V děvčatech zvítězila Najmanová z Lanškrouna před naší Soňou Krupovou. V kategorii chlapců zvítězil náš Svojanovský Jakub. Ve čtyřhře dorostenek zvítězila naše dvojice Krupová - Šedová.

© 2022 TTC Ústí nad Orlicí. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!