Výsledky z 24. - 26.2.2023

26.02.2023

Divize muži : TTC - Jiskra Holice "B" 8 : 10

Body za TTC : Svojanovský R. a Janák po 2,5 , Svojanovský J. 2 , Krupa 1 ,

TTC - Tesla Pardubice "B" 3 : 10

Body za TTC : Janák 1,5 , Svojanovský R. Svojanovský J. a Krupa všichni po 0,5

Přetahovaná v dopoledním utkání s Holicemi skončila šťastně v koncovce pro naše soupeře. Tento nezdar se asi projevil také v odpoledním duelu. Dvě vítězné čtyřhry v úvodu nám dávaly šanci potrápit silného soupeře. Ve dvouhrách však hosté prokázali své kvality a zaslouženě zvítězili.

Divize muži : Sokol Borová "B" - TTC "B" 10 : 7

Body za TTC : Slavíček 2,5 , Hodas a Kantorek po 2 , Novák A. 0,5

Hlinsko - TTC "B" 7 : 10 !

Body za TTC : Kantorek 3,5 , Slavíček 3 , Hodas 2,5 , Novák A. 1,

V Borové naše družstvo hodně příjemně překvapilo, když dokonalé potrápilo domácího favorita. Aspirant na postup zachraňoval vítězství až v samotném závěru. Výsledkově to dopadlo ještě lépe v Hlinsku a zisk těchto bodů za vítězství nám dodává více klidu do závěrečných kol soutěže.

KS muži : TTC "C" - US Choceň 10 : 5

Body za TTC : Svojanovská 3 ! , Hortlík a Svojanovský J. po 2,5 , Doležal J. 2 ,

Od počátku jsme měli vývoj skóre pod kontrolou a po zásluze jsme potvrdili roli favorita v tomto měření sil. Naší silnou zbraní je herní vyrovnanost , kdy všichni hráči dostatečně bodují.

KS muži : Jiskra Litomyšl - TTC "D" 10 : 7

Body za TTC : Krupa 3 ! , Jedlička 2,5 , Hájek 1,5

Průběh byl velice vyrovnaný, dokonce jsme vedli 6.4 , ale domácí pěti body v řadě šli do vedení 9:6 a to byl rozhodující moment. Nejlepším našim hráčem byl Michal Krupa.

OP 3 muži : TTC "F" - Sokol Tatenice 14 : 4

Body za TTC : Kubíček 4,5 ! , Novák Vl. a John po3,5 , Vencl 2,5

Sokol Dolní Dobrouč - TTC "F" 5 : 13

Body za TTC : Kubíček 4,5 ! , John 3,5 , Novák Vl. a Vencl po 2,5

V obou zápasech jsme dominovali a díky jasné herní převaze jsme poměrně hladce zvítězili. Za povšimnutí stojí stoprocentní bodová úspěšnost mladého Tomáše Kubíčka . V tabulce jsme na 5. místě.

Krajské přebory mladšího žactva - Lanškroun : Výborně si vedla Markéta Mackowiaková , ve společné konkurenci i s chlapci dokázala vybojovat finálovou účast a stříbrnou medaili. V kategorii děvčat získala Markéta přebornický titul. Ve čtyřhře s Pytlíkovou z Borové postoupily rovněž až do finále.

Matyáš Mackowiak jeden z nejmladších účastníků těchto přeborů dokázal postoupit ze základní skupiny a jistě při pilném tréninku bude v budoucnu patřit k našim kvalitním nadějím.  

© 2022 TTC Ústí nad Orlicí. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!