Výsledky z 22. - 24.10.2021

25.10.2021

1.liga ženy : Eberle Blansko - TTC 5 : 5

Body za TTC : Svojanovská 3 ! , Doležalová a Syrová po 1

Bojovný výkon všech našich hráček a nakonec asi spravedlivá dělba bodů. Nejlepší hráčkou utkání byla Jana Svojanovská. Domácím hodně pomohla šťastně vyhraná čtyřhra v úvodu.

TT Moravský Krumlov "B" - TTC 10 : 0

V tomto utkání se nám příliš nedařilo a domácí potvrdili herní kvalitu vedoucího mužstva soutěže.

2. liga ženy : Sokol Chrudim - TTC "B" 5 : 5

Body za TTC : Krupová a Částková E. po 2 , Najmanová 1 ,

Po neuvěřitelně vyrovnaném průběhu skončil duel plichtou. Hodně důležitý bod uhrála Soňa Krupová proti nejlepší hráčce domácích Sedláčkové. Ale který bod není důležitý, když to skončí remízou.

OP I muži : US Steinerová Choceň "B" - TTC "E" 9 : 9

Body za TTC : Svojanovský J. 4,5 ! , Krupa 4,5 !

Remízový víkend pokračoval i v tomto zápase. Jakub Svojanovský a Míša Krupu nenašli přemožitele a zajistili tím zisk dalšího bodu do tabulky. Blízko k vítězství byl Láďa Novák ale bohužel ve dvou zápasech podlehl 2:3 na sety.

OP 4 muži : TTC "F" - Sokol Sudslava "C" 15 : 3

Body za TTC : Novák Vl. a Vencl 4,5 , Kulda 3,5 , Kubíček 2,5

Další poměrně hladké vítězství a jistě posun vzhůru v tabulce. Těžší soupeři nás v soutěži teprve čekají.

BT Vč oblasti - mladší žactvo - Ústí nad Orlicí : startovalo 28 chlapců a 11 děvčat. Náš jediný zástupce Markéta Mackowiaková obsadila v základní skupině 3. místo a soutěží útěchy podlehla v semifinále.

BT Vč oblast - dorost - Ústí nad Orlicí : prezentovalo se celkem 28 chlapců a 11 děvčat. Ze základní skupiny postoupil z našich hráčů Filip Vencl, Michal Krupa, Jakub Svojanovský a Soňa Krupová. David Kulda srdnatě bojoval v soutěži útěchy. Jakub nejvíce proháněl pozdějšího překvapivého nenasazeného vítěze Petra z Kostelce , po super bitvě podlehl 2:3 na sety. Filip sice nepřešel do dalšího kola , ale již postup byl perfektní výsledek. Michal musel kvůli civilním povinnostem předčasně ukončit své působení na tomto turnaji. Natálce Šedové těsně unikl postup a ani v soutěži útěchy se ji nepodařilo prosadit. Nejlepšího výsledku dosáhla Soňa Krupová když postoupila do semifinále kde nejtěsnějším poměrem podlehla vítězce Najmanové z Lanškrouna . Hezký Soni - pěkný výsledek.

© 2022 TTC Ústí nad Orlicí. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!