Výsledky z 21. - 23.10.2022

23.10.2022

Divize muži : Slovan Moravská Třebová - TTC "A" 2 : 10

Body za TTC : Svojanovský R. 3,5 ! , Čopian Š. 3,5 , Janák 2,5 a Krupa 0,5

Bezchybný výkon celého družstva a i toho štěstíčka jsme tentokrát měli více. Nutno vyzvednout Radima Svojanovského, kterému se herně až tak nedařilo , přesto dokázal porazit všechny své soupeře hlavně díky své bojovnosti.

Divize muži : TTC "B" - Sokol Mistrovice 3 : 10

Body za TTC : Kantorek 2 , Novák A. 1 ,

V úvodní části trápí náš celek velká marodka, navíc družstvo Mistrovic bude jistě patřit k těm lepším v této soutěži. Doufejme , že už v příštím kole nastoupíme v plné síle a ukážeme své skutečné dovednosti.

KS muži : Sokol Lukavice - TTC "C" 4 : 10

Body za TTC : Svojanovská , Procházka, Doležal J. a Hortlík všichni po 2,5

Orel Orlice - TTC "C" 6 : 10

Body za TTC : Doležal J. 4,5 ! , Hortlík 3, Svojanovská 2,5 ,

Dva skvělé výsledky ze stolů těžkých soupeřů. Spolehlivý výkon Jany Svojanovské i ostatních našich hráčů nás poslal do čela tabulky mezi družstva se stoprocentním bodovým ziskem.

KS muži : TTC "D" - Lanškroun "B" 10 : 3

Body za TTC : Krupa 3,5 , Lamač a Hájek po 2,5 , Jedlička 1,5

TTC "D" - Sokol Česká Třebová 10 : 3

Body za TTC : Krupa a Hájek po 3,5 , Jedlička a Lamač po1,5

Důležité bylo , že v obou utkáních jsme neztratili ani jednu čtyřhru a v dalším průběhu jsme tento náskok ještě navýšili. Bez ztráty bodů také figurujeme mezi trojicí mužstev na špici tabulky. Těžší duely nás teprve čekají.

OP 3 muži : TTC "F" - Sokol Česká Třebová "C" 8 : 10

Body za TTC : Kubíček a John po 3 , Novák Vl. 2

Bohužel jsme prohráli obě důležité čtyřhry na úvod. Potom jsme ještě dokázali toto manko smazat, ale závěr lépe zvládl soupeř a těsně zvítězil.

BT ČR - U 19 ( dorost) - Ostrava : Jakub Svojanovský ještě ne zcela fit po zranění ruky bojoval v silné kat. A, ale bohužel neúspěšně. Jedno vítězství a dvě těsné porážky v základní skupině kat. "B" nestačily na postup ani Soně Krupové.

BT ČR - U 15 ( starší žactvo) - Havířov : Natálce Šedové se herně moc nedařilo a postup ze základní skupiny se jí nepodařilo vybojovat. Tomáš Kubíček v kat "A" sice také nepostoupil ze základní skupiny, ale v soutěži útěchy se probojoval přes úvodní kolo, ale uvidíme zda to bude stačit na udržení se v kat. A na příštím turnaji.

BT ČR - U 13 ( mladší žactvo) - Havířov : při svém prvním startu na podobné akcise dokázala úspěšně prosadit Markéta Mackowiaková. Bez jediné porážky vyhrála základní skupinu kat. "B" a ve finálovém pavouku postoupila až do finále. Tímto umístěním si vybojovala jistou účast v kat. "A" na příštím turnaji. 

© 2022 TTC Ústí nad Orlicí. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!