Výsledky z 19. - 21 . 1 . 2024

21.01.2024

2. liga ženy : TTC "A" - SKST Děčín "B" 9 : 1

Body za TTC : Hodasová 3,5 , Doležalová 3 , Krupová 2 , Svojanovská 0,5

TTC "A" - Litoměřice 2 : 8

Body za TTC : 2 x WO

V prvním zápase jsme od počátku jasně dominovali a nedali soupeři příliš mnoho šancí myslet na nějaký úspěch. Odpoledne potvrdil vedoucí tým soutěže Litoměřice roli favorita a zřejmě kráčí k vítězství a k postupu do 1. ligy.

2. liga ženy : Sparta Praha "C" - TTC "B" 4 : 6

Body za TTC : Zemková 3 ! , Janotová 2 , Špičková 1 ,

Brandýs n. Labem - TTC "B" 7 : 3

Body za TTC : Zemková 3 ! ,

Na Spartě po těsně prohrané čtyřhře nebyly naše akcie na zisk důležitých bodů příliš vysoké, ale bojovnost celého kolektivu dokázala v závěru otočit vývoj skóre v náš prospěch. V odpoledním, sice prohraném, duelu potvrdila skvělou formu Bára Zemková.

OP I muži : Sedlec "B" - TTC "E" 8 : 10

Body za TTC : Kubíček 4,5 ! , Hájek 4,5 ! , Vencl 1 ,

Zálší - TTC "E" 9 : 9

Body za TTC : Kubíček 4 ! , Hájek 3 , Golejová 1,5 , Vencl 0,5

Velice důležité body získané na stolech nepříjemných soupeřů nám snad zajistí klid v závěrečné části soutěže. Výborně zahrál Tomáš Kubíček , který neztratil ani bod. Po zranění se úspěšně vrátil také Láďa Hájek. Důležité body přihodila také dvojice Golejová – Vencl.

OP 3 muži : TTC "F" - Žamberk "C" 10 : 8

Body za TTC : Vencl 3 ! , Novák Vl. a Kasal po 2,5 , Kulda 2 ,

Další drama s vítězným koncem se nám podařilo odehrát na domácích stolech. Herně se nejvíce dařilo Filipu Venclovi. Ale herní vyrovnanost celého našeho mužstva byla tou devízou , která rozhodla o našem vítězství.

BT Vč oblasti – nejmladší žactvo – Lanškroun : startovalo 15 děvčat a 17 chlapců. Z našich 5 zástupců si nejlépe vedl Matyáš Mackowiak , který dokráčel až do semifinále. Dalším naším úspěchem byla účast Jolanky Matyášové ve finále soutěže útěchy. Další naši zástupci Nikolas Zoubele , Agáta Klátová a Aleš Novák sbírali drahocené herní zkušenosti do budoucna.

BT Vč oblasti – starší žactvo – Ústí nad Orlicí : startovalo 46 chlapců a 15 dívek. Největším naším úspěchem bylo vítězství v soutěži útěchy dívek , kterého dosáhla Markéta Mackowiaková. Další naší hráči , kteří startovali na této akci se zatím výrazněji neprosadili.

© 2022 TTC Ústí nad Orlicí. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!