Výsledky z 19. - 20.11.2022

20.11.2022

Divize muži : Jiskra Holice "B" - TTC "A" 5 : 10

Body za TTC : Čopian O. 4,5 , Svojanovský R. 2,5 , Čopian Š. a Janák po 1,5

Tesla Pardubice "B" - TTC "A" 10 : 4

Body za TTC : Janák 1,5 , Čopian Š. a Svojanovský R. po 1 , Krupa 0,5

V Holicích se nám dařilo v úvodu a domácí jsme pustili k prvnímu bodu za stavu 0:6, domácí potom mírně zkorigovali na konečné skóre. V Pardubicích jsme narazili na kvalitního soupeře, který nám herně neseděl. Konečný výsledek byl až příliš krutý a neodpovídá skutečnému průběhu. Naše snaha a bojovnost tentokrát na zisk bodů nestačila.

Divize muži : TTC "B" - Sokol Borová "B" 9 : 9

Body za TTC : Kantorek 2, Novák A. a Doležal J. po 1 , 5 bodů WO

TTC "B" - Hlinsko 5 : 10

Body za TTC : Kantorek 2 , Doležal a Slavíček po 1,5

I přesto, že vedoucí celek soutěže z Borové přijel ve třech hráčích, tak uhraná remíza je pro nás kladný výsledek. Proti Hlinsku to byl až do stavu 5:5 naprosto vyrovnaný duel, v kterém nám nevyšel závěr a byla z toho dost mrzutá porážka, ale kladně konstatovat musíme bojovný přístup všech našich hráčů.

KS muži : US Choceň - TTC "C" 2 : 10

Body za TTC : Doležal J. 3,5 ! , Hortlík a Procházka po 2,5 , Svojanovský J. 1,5 ,

Výsledek odpovídá postavení obou mužstev v tabulce. Potvrdili jsme tím vedoucí postavení v soutěži společně s největším rivalem Lanškrounem. Zodpovědným přístupem nedali naši borci soupeři sebemenší šanci.

KS muži : TTC "D" - Jiskra Litomyšl 9 : 9

Body za TTC : Krupa 3,5 , Hájek 2,5 , Lamač 2 , Doležal T. 1 ,

V celém průběhu utkání jsme byli ve vedení, ale závěr patřil bohužel soupeři. Vedli jsme 9:6 ale protivník i díky štěstíčku v posledních zápasech, získal dva body v pětisetových bitvách a srovnal na konečnou plichtu.

BT ČR - dorost ( U19) - Neratovice - Náš jediný zástupce Jakub Svojanovský postoupil z 1. místa základní skupiny v kat. "B" . Smolný los ve finálovém pavouku nám však přidělil soupeře s kterým nemáme aktivní bilanci a nepodařilo se nám vylepšit ani tentokrát.

BT ČR - starší žactvo ( U15) - Vlašim - Tomáš Kubíček startoval v TOP kategorii "A", kde příjemně překvapil vítězstvím nad nasazeným soupeřem. Další soupeře již nedokázal přehrát a podobné to bylo v úvodním kole soutěže útěchy. Výkon v tak kvalitní konkurenci zaslouží pochvalu.

BT ČR - mladší žactvo ( U13) - Vlašim - Markéta Mackowiaková poprvé startovala v nejsilnější mistrovské kategorii "A" a v této konkurenci sbírala první cenné zkušenosti, které by měly do budoucna pomoci. V soutěží útěchy podlehla v úvodním kole soupeřce 2:3 na sety a to už jistě má svou pozitivní hodnotu.  

© 2022 TTC Ústí nad Orlicí. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!