Výsledky z 17. - 19.3.2023

19.03.2023

2.liga ženy : Elizza Praha - TTC "A" 2 : 8 !

Body za TTC : Svojanovská a Syrová po 3 , Částková 2 ,

Jiskra Humpolec - TTC "A" 0 : 10 !

Body za TTC : Svojanovská a Syrová po 3,5 , Částková 3 ,

Nejlepší výkon sezóny všech hráček přišel v nejdůležitější chvíli , to je příjemné konstatování . Všechny zaslouží uznání nejen za herní projev, ale také za bojovný a zodpovědný přístup. Těmito výsledky jsme úspěšně ukončili sezónu a zajistili jsme si ligovou příslušnost i pro příští rok.

2.liga ženy : TTC "B" - Moravský Krumlov "C" 7 : 3

Body za TTC : Doležalová 3 ! , Hodasová a Krupová po 2

TTC "B" - Mikulov 9 : 1

Body za TTC : Krupová , Hodasová a Doležalová všechny po 3

I tady se hrálo o záchranu v soutěži. Bohužel ani naše dvě vítězství nestačila na udržení se v této soutěži. Marně jsme čekali na zaváhání našich konkurentů. V vždy těžké baráži teď budeme muset o udržení se v lize tvrdě bojovat. Bude to jistě další velká zkušenost pro náš mladý kolektiv, tak hodně úspěchu.

OP I muži : US Choceň "B" - TTC "E" 9 : 9

Body za TTC : Krupa 4,5 ! , Kubíček 3,5 ! , Vencl 1

Sokol Libchavy - TTC "E" 10 : 7

Body za TTC : Krupa 3,5 , Kubíček 2,5 , Novák Vl. 1 ,

Obě utkání ovlivnilo zranění Filipa Vencla , který musel odstoupit již v Chocni za stavu 6:3. Spolehlivý výkon odvedla dvojice Tomáš Kubíček a Michal Krupa. Bylo to závěrečné kolo soutěže a v tabulce jsme se umístili na 5. místě.

OP 3 muži : TTC "F" - Sedlec "C" 9 : 9

Body za TTC : Kubíček 4,5 ! , Vencl 2,5 , Novák Vl. 2 ,

I tímto zápasem jsme ukončili tuto sezónu. Do stavu 8:3 se hrálo podle našich not, ale v koncovce se něco pokazilo a nedokázali jsme to dotáhnout do vítězného konce. Konečné 5. místo je dobrou vizitkou našeho mužstva.

KP staršího žactva (U15) – Ústí nad Orlicí : Na této akci se prezentovalo 17 chlapců a 7 dívek. V kategorii starších žáků kraloval náš Tomáš Kubíček , když dokázal získat všechny tři tituly ( dvouhra , čtyřhra a smíšená čtyřhra). Úplně stejně vládla kategorii žákyň Natálka Šedová, rovněž získala tři zlaté medaile. Radost máme také z výkonu a z umístění Markéty Mackowiakové, která jako ještě mladší žákyně obsadila 2. místa ve dvouhře i ve čtyřhře.

© 2022 TTC Ústí nad Orlicí. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!