Výsledky z 15. - 19.2.2023

19.02.2023

2.liga ženy : SK Kolšov - TTC "B" 5 : 5

Body za TTC : Krupová a Doležalová po 2 , Najmanová 1 ,

Velice důležitá a těžce vybojovaná remíza a zisk potřebných bodů. Prohrávali jsme 1:4 a 3:5, ale v závěru naše hráčky ještě více zvýšily bojovnost a obrat byl na světě. Musíme přiznat, že blíže k vítězství byli domácí, o to více si ceníme přístupu a zodpovědnosti našich hráček.

2. liga ženy : Sokol Chrudim - TTC 5 : 5

Body za TTC : Svojanovská 3 ! , Částková 2,

Po těsně prohrané čtyřhře jsme se stali dotahujícím celkem v tomto důležitém měření sil. Vynikajícím způsobem si se svými soupeřkami poradila Jana Svojanovská, která ztratila ve dvouhrách jediný set. Další potřebné body přidala také dobře hrající Eliška Částková.

OP I muži : Sedlec "B" - TTC "E" 3 : 10

Body za TTC : Krupová , Krupa a Kubíček všichni po 3 , Vencl 1

V dohrávce se nám nedařilo ve čtyřhrách. Ale tři stoprocentní hráči ve dvouhrách nám zajistili až překvapivě hladké vítězství na stolech pro nás vždy nepříjemného soupeře.

OP I muži : TTC "E" - Sokol Žamberk 10 : 3

Body za TTC : Hortlík a Krupa po 3,5 , Krupová 2,5 , Kubíček 0,5 ( hrál pouze čtyřhru)

TTC "E" - Jiskra Králíky 10 : 5

Body za TTC : Krupa 4,5 ! , Hortlík 2,5 , Krupová 2 , Vencl 1 ,

V nabité sestavě jsme si podle očekávání hladce poradili se Žamberkem. V odpoledním duelu jsme dokázali porazit i aspiranta na postup z Králík. Sourozenci Krupovi a Tomáš Hortlík byli hlavními strůjci našeho úspěchu.

OP 3 muži : TTC "F" - TJ Lanškroun "D" 11 : 7

Body za TTC : Kubíček 4,5 ! , Vencl 3,5 , Novák Vl. 2 , Kulda 1 ,

Po vyrovnaném úvodu jsme soupeři ve skóre trochu utekli a tento náskok jsme udrželi až do konce .Dvojice Kubíček - Vencl byla základním kamenem našeho vítězství. V tabulce jsme poskočili na 4. místo.

BT Vč oblasti - U 13 - mladší žactvo - Nová Paka : naše barvy na tomto turnaji reprezentovala Markéta Mackowiaková a vedla si velice úspěšně. Po nelehkém postupu ze základní skupiny postoupila Markéta až do finále a těsná porážka 2:3 na sety naznačuje , že nebyla daleko od celkového prvenství.     

© 2022 TTC Ústí nad Orlicí. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!