2. liga ženy : TTC - Mladá Boleslav 7 : 3

Body za TTC : Částková 3 , Svojanovská a Klátová po 2 ,

TTC - Ústí nad Labem 8 : 2

Body za TTC : Svojanovská a Částková po 3,5! , + 1 WO

Po těsně prohrané čtyřhře jsme se trochu mohli obávat vyrovnaného průběhu. Ale nestalo se. Ve dvouhrách jsme již nic nenechali náhodě a v koncovce jsme vedli 6:1. Za tohoto stavu dostala příležitost i Natálka Šedová. Odpoledne zahrála výborně dvojice Svojanovská - Částková, která neztratila ani bod.

2. liga ženy : Sokol Děhylov - TTC "B" 9 : 1

Čestný úspěch : Najmanová

Sokol Vsetín - TTC "B" 5 : 5

Body za TTC : Krupová 2 , Doležalová a Najmanová po 1,5

V Děhylově neodpovídá výsledek průběhu utkání. Domácí si hodně pomohli těsně vyhranou čtyřhrou. Naše hráčky vyhrály 13 setů, ale bohužel štěstí nám hodně nepřálo. Ve Vsetíně drama až do konce. Soňa Krupová prohrála s nejlepší hráčkou domácích 13:15 v pátém setu. V dalším průběhu však již neztratila ani set. Další potřebné body k remíze přidaly Najmanová a Doležalová.

OP I muži : Sokol Řetová - TTC "E" 10 : 4

Body za TTC : Hrdina 2,5 , Krupa 1,5

Sokol Hnátnice - TTC "E" 7 : 10

Body za TTC : Krupa 4 , Vencl 2,5 , Hrdina 2 , Kubíček 1,5

Zápas s Řetovou se nám vůbec nevydařil. V Hnátnici, kde se do bodování zapojila celá naše sestava, to už bylo o něčem jiném. Velice důležitým příspěvkem k těsnému vítězství byla vítězná čtyřhra Vencl - Kubíček.

OP 3 muži : Sokol Líšnice - TTC "F" 7 : 11

Body za TTC : Novák Vl. 4,5 ! , Kubíček 3,5 , Vencl a Šedová N. po 1,5

Silně pod kontrolou měl všechny své soupeře nejlepší hráč Láďa Novák, hodně se mu přiblížil svým výkonem i Tomáš Kubíček. Premiérový bod v soutěži získala Natálka Šedová, a o příspěvek k vítězství musel hodně bojovat Filip Vencl, ale podařilo se.

BT Vč oblasti - mladší žactvo - Chrudim : jediný náš zástupce Markéta Mackowiaková vyhrála základní skupinu a v konečném hodnocení obsadila 3. místo - pěkný výsledek.

BT Vč oblast - dorost (U17 + U19) - Chrudim : při účasti 20 děvčat se Natálka Šedová umístila na celkově 11. místě , když dokázala vyhrát soutěž útěchy. Soňa Krupová nebyla daleko od účasti ve finále.

Těsná porážka s Kuchařovou v semifinále z SK Dobré asi zamrzí , tak doufejme že příště se to podaří. Stoupající herní kvalita je však znatelná a těší.

V kategorii chlapců podal výborný výkon Tomáš Kubíček , postoupil ze základní skupiny a ve finálovém pavouku ho zastavil nakonec bronzový Michal Puchmeltr z Holic.

© 2022 TTC Ústí nad Orlicí. Všechna práva vyhrazena.