Výsledky z 14. - 16.1.2022

16.01.2022

1.liga ženy : KST Hluk - TTC 7 : 3

Body za TTC : Svojanovská 2 , Doležalová 1 ,

Frýdek Místek - TTC 9 : 1

Bod za TTC : Svojanovská

V Hluku v důležitém měření sil o záchranu nám bohužel nevyšel začátek. Korekce skóre přišla závěrem. V pětisetových zápasech se nám nepodařilo získávat důležité body, i přesto naše hráčky nutno pochválit za bojovný výkon. Ve Frýdku domácí potvrdili své kvality a postupové ambice.

1.liga ženy : TTC - Moravský Krumlov "B" 0 : 10

V předehrávce dalšího kola jsme měli na domácích stolech těžký úkol. Vzdorovat dalšímu kandidátovi na postup. Bojovnost a nasazení našemu družstvu nechyběla.

2.liga ženy : TTC "B" - SKST Děčín 10 : 0

Body za TTC : Krupová a Najmanová obě 3,5 , Klátová 3,

TTC "B" - Kamenický Šenov 10 : 0

Body za TTC : Krupová a Najmanová po 3,5 , Klátová 3,

Těmito výsledky jsme splnili povinnost a zachovali si šanci na přímou záchranu. Samozřejmě potěšil výkon našich děvčat a způsob jakým přehrály soupeřky byl pro nás příjemným překvapením. Poprvé nastoupila Zuzka Klátová.

OP I muži : TTC "E" - US Choceň "B" 4 : 10

Body za TTC : Svojanovský J. a Krupa oba 1,5 , Šeda 1

Až do stavu 3:3 naprosto vyrovnané utkání. V dalším průběhu měl srdnatě bojující soupeř více štěstí, když z pěti pětisetových duelů vyhrál čtyři a to bylo rozhodující. I přes porážku zaslouží naše mládí pochvalu za bojovnost a snahu i v momentech kdy se nedařilo.

OP 4 muži : TJ Zálší "C" - TTC "F" 3 : 15

Body za TTC : Vencl a Kubíček po 4,5 , Kulda 3,5 , Novák Vl. 2,5

Velká herní převaha nám zajistila hladké vítězství. Dalšími body jsme si ještě více pojistili 2. místo v tabulce. Mladí hráči již v pohodě zvládají atmosféru této soutěže.

BT Vč oblasti - dorost (U17,U19) - Chrudim : startovalo 28 chlapců a 9 děvčat. Filip Vencl obsadil v základní skupině po jednom vítězství 3. místo. V útěše podlehl Filip v 1. kole. Tomáš Kubíček sice nepostoupil ze základní skupiny, ale soutěž útěchy vyhrál a to je na staršího žáka výborný výsledek.

BT Vč oblasti - mladší žactvo (U13) - Josefov : jediná naše zástupkyně Markéta Mackowiaková dokázala v základní skupině získat dvě vítězství, ale na postup to nestačilo. Smolně prohrála 2 : 3 i v úvodním kole soutěže útěchy.   

© 2022 TTC Ústí nad Orlicí. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!