Výsledky z 13. - 15.1.2023

15.01.2023

Divize muži : TTC "A" - Slovan Moravská Třebová 10 : 3

Body za TTC : Svojanovská J. 3 ! , Janák 3,5 ! , Čopian 2 , Svojanovský R. 1,5

Povinnost splnit roli favorita se nám podařilo bez větších problémů hlavně díky bezchybného výkonu Jany Svojanovské a Martina Janáka, kteří nevěnovali ve dvouhrách soupeři ani bod. Navíc Jana dokázala porazit i nejlepšího hráče hostů Mrvu. V tabulce jsme poskočili na 3. místo.

KS muži : TTC "C" - Sokol Lukavice 10 : 4

Body za TTC : Svojanovská J. 2,5 , Doležal J. 2,5 , Svojanovský Jakub 2,5 , Procházka 2,5

TTC "C" - Orel Orlice 10 : 6

Body za TTC : Doležal J. 3,5 , Svojanovská 2,5 , Svojanovský Jakub a Procházka po 2 ,

Oba zápasy měly podobný průběh. Od začátku jsme získávali mírný náskok , Orlice kladla větší odpor, ale i v tomto duelu jsme to zvládli. Hlavní naší zbraní byla herní vyrovnanost, kdy všichni hráči získali minimálně dva body v obou duelech. V celém průběhu soutěže jsme zatím ztratili pouze bod a stále se přetahujeme s Lanškrounem o vedoucí pozici v soutěži.

KS muži : Sokol Česká Třebová - TTC "D" 3 : 10

Body za TTC : Krupa 3 , Jedlička a Lamač po 2,5 , Doležal T. 2 ,

TJ Lanškroun "B" - TTC "D" 5 : 10

Body za TTC : Doležal T. 4,5 ! , Krupa 3,5 ! , Jedlička 1,5 , Lamač 0,5

Ve Třebové jsme situaci ovládli hned v úvodu a až do konce jsme navyšovali své vedení hlavně díky herní vyrovnanosti. V Lanškrouně úřadovala dvojice Krupa - Doležal T. , která byla bodově stoprocentní. Po těchto vítězstvích jsme se posunuli v tabulce na 4. místo.

OP 3 muži : TTC "F" - Sokol Líšnice 15 : 3

Body za TTC : Kubíček a John po 4,5 ! , Vencl 3,5 , Novák Vl. 2,5

Jasná herní převaha stanovila hladký průběh utkání a vysoké vítězství našeho mužstva. V tabulce si i nadále upevňujeme pozici v lepším středu tabulky , patří nám 4. pozice.

BT ČR - mladší žactvo - Vlašim : Markéta Mackowiaková jediný náš zástupce vyhrála základní skupinu kategorie "B". Ve finálovém pavouku po vítězném úvodním kole podlehla další soupeřce ve čtvrtfinále a obsadila celkově 5. - 8. místo.

BT ČR - starší žactvo - Vlašim : náš Tomáš Kubíček startoval v elitní kategorii "A" a v základní skupině obsadil s jedním vítězstvím 3. místo. Bohužel v soutěží útěchy se mu nepodařilo překonat soupeře v 1. kole.

BT ČR - dorost - Praha : Jakub Svojanovský v kategorii "B" vyhrál základní skupinu. Ve finálové části mu těsně unikl postup do 2. kola. Soňa Krupová si postupem ze základní skupiny zajistila účast v semifinále kat. "B" a tím i účast v kategorii "A" na příštím turnaji.

© 2022 TTC Ústí nad Orlicí. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!