Výsledky z 11. a 12.2.2023

12.02.2023

Divize muži : Sokol Sudslava - TTC 4 : 10

Body za TTC : Krupa 3 ! , Svojanovský R. a Janák po 2,5 , Čopian Š. 2,

Orel Vysoké Mýto - TTC 10 : 8

Body za TTC : Svojanovský R. a Čopian Š. po 2,5 , Janák a Krupa po 1,5

V Sudslavěbyly všechny duely v úvodu velice vyrovnané, hrané vždy na více setů. V prostřední pasáži jsme získali potřebný náskok, který jsme udrželi. Po slibném začátku druhého utkání ( vítězné obě čtyřhry), se nám již tolik nedařilo v první sérii dvouher, kde jsme bohužel nezabodovali. Domácí získali mírný náskok, který jsme již bohužel nedokázali smazat.

Divize muži : TTC "B" - Tesla Pardubice "B" 10 : 4

Body za TTC : Slavíček 3,5 , Hodas 3 , Kantorek 2 , Novák A. 1,5

TTC "B" - Jiskra Holice "B" 2 : 10

Body za TTC : Slavíček 1,5 , Novák A. 0,5

Velice důležité body jsme získali v dopoledne, když jsme si poměrně hladce poradili se soupeřem z horní poloviny tabulky. Naopak odpoledne přijeli Holice v nejsilnější sestavě a herní kvalita soupeře byla znatelná.

KS muži : Sokol Mistrovice "B" - TTC "C" 6 : 10

Body za TTC : Hortlík 3,5 , Doležal J. 3 , Procházka 2,5 , Svojanovská 1,

TJ Lanškroun - TTC "C" 10 : 5

Body za TTC : Doležal J. 2 , Svojanovská , Hortlík a Procházka všichni po 1

V Mistrovicích vyrovnaný průběh, ale lepší koncovkou jsme dokázali strhnout vítězství na naši stranu. V dlouho očekávaném souboji o 1. místo v soutěži , využil Lanškroun výhodu domácího prostředí a získal na začátku mírný náskok , který již udržel. Snaha a bojovnost našich hráčů byla obrovská a odpovídala důležitosti tohoto klání.

KS muži : TTC "D" - Sokol Lukavice 9 : 9

Body za TTC : Krupa 2 , Hájek a Jedlička po 1 + 5 WO

TTC "D" - Orel Orlice 9 : 9

Body za TTC : Jedlička 3,5 , Krupa a Hájek po 2 , Lamač 1,5

Ve vývoji skóre byla obě utkání stejná. Nikdo nevedl větším než jednobodovým rozdílem. Proto hodnotíme tyto výsledky za spravedlivé. V obou zápasech jsme v závěru dotahovali náskok našich protivníků.

OP I muži : Orel Vysoké Mýto "C" - TTC "E" 10 : 6

Body za TTC : Krupová 2,5 , Kubíček 2 , Krupa 1,5

OP 3 muži : Orel Vysoké Mýto " D" - TTC "F" 10 : 8

Body za TTC : Kubíček 4 ! , Novák Vl. 3 , John 1 ,

BT ČR dorost ( U19) - Jaroměř : Jakub Svojanovský po snaživém výkonu obsadil v základní skupině kat. "B" 2. místo, což znamenalo i postup mezi osmičku nejlepších a tím i postup do kat. A na příštím turnaji. Soňa Krupová v elitní kategorii "A" získala v základní skupině jedno vítězství a k postupu do finálového pavouka měla hodně blízko. Tři těsné porážky můžou mrzet, ale herní projev byl vynikající, tak snad se dočkáme třeba již příště.

BT ČR starší žactvo ( U 15) - Hostinné : Tomáš Kubíček , také v elitní nabité kat. "A" . Bohužel se mu nepodařilo prokousat silnou konkurencí k postupu ze základní skupiny. V soutěži útěchy podlehl v úvodním kole svému soupeři nejtěsnějším poměrem 2:3 na sety.

BT ČR mladší žactvo : ( U 13) - Hostinné : Markéta Mackowiaková v kat. "B" postoupila ze základní skupiny, ale na úvod finálového pavouka podlehla své soupeřce po vyrovnaném boji 2:3 na sety.

© 2022 TTC Ústí nad Orlicí. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!