Výsledky z 10. - 12.12.2021

12.12.2021

1.liga ženy : TTC - SK Dobré "C" 4 : 6

Body za TTC : Krupová a Syrová po 2

Výborný výkon celého našeho družstva a důkaz toho že při troše štěstí můžeme potrápit i kvalitní a zkušené soupeře v této soutěži. Doufejme, že tento výkon ještě více posílí sebevědomí našich dobře hrajících děvčat.

Divize muži : TTC "B" - Lokomotiva Pardubice 8 : 10

Body za TTC : Hodas D. a Slavíček po 3 , Procházka 2 ,

TTC "B" - Tesla Pardubice 10 : 1

Body za TTC : Hodas D. 3,5 , Doležal J. a Slavíček po 2,5 , Procházka 1,5 ,

Dopoledne proti Lokomotivě nám absolutně nevyšel začátek a prohrávali jsme již 0:5, za tohoto stavu odstartovala naše velká stíhací jízda a podařilo se vyrovnat na 7:7, ale více štěstí na pálkách v závěru měli hosté. Proti Tesle jsme již neměli žádný problém.

OP I muži : Sokol Mistrovice "B" - TTC "E" 9 : 9

Body za TTC : Krupa 4,5 ! , Svojanovský J. 3,5 , Kubíček 1 ,

TJ Lanškroun "C" - TTC "E" 6 : 10

Body za TTC : Svojanovský J. 4,5 ! , Krupa 3,5 , Krupová 2 ,

Opět se projevila herní kvalita naší dvojice Sojanovský J. a Krupa. Již po několikáté byli pilířem našeho úspěchu. V Mistrovicích je doplnil potřebným bodem žák Tomáš Kubíček. V Lanškrouně , v herně kvalitním duelu , se dařilo také Soně Krupové, která 2 body přidala potřebný díl k dalšímu vítězství našeho mužstva. V tabulce jsme se posunuli do čela soutěže.

OP 4 muži : TTC "F" - Sokol Řetová "B" 15 : 3

Body za TTC : John a L. Novák po 4,5 , Kubíček 3,5 , Kulda 2,5

Každým dalším zápasem získáváme větší herní převahu nad svými soupeři , což jistě potěší hlavně u mladých , zatím herně nezkušených hráčů. Věříme , že budeme i nadále pokračovat v nastoupeném trendu.

BT Vč oblasti - starší žactvo ( U 15 ) - Dobré : zastoupení jsme měli pouze v kategorii žákyň , kde Natálka Šedová v konkurenci 17 děvčat postoupila ze základní skupiny z 2. místa. Ve čtvrtfinále bohužel podlehla své soupeřce, ale v dalších dvou zápasech dokázala zvítězit a vybojovat tak konečné pěkné 5. místo.

© 2022 TTC Ústí nad Orlicí. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!