Výsledky z 1. a 2. dubna 2023

02.04.2023

Divize muži : TTC - Jiskra Heřmanův Městec 1 : 10

Bod za TTC : Svojanovský R.

TTC - Linea Chrudim 6 : 10

Body za TTC : Janák 3,5 , Svojanovský R. 2,5

Vítěze soutěže jsme chtěli dopoledne potrápit. Výsledkově se to nepodařilo , ale herně to bylo úplně jinak než napovídá celkový výsledek. V pěti duelech jsme dokázali soupeře dostat do rozhodující páté sady, ale pouze jednou jsme byli úspěšní. Odpoledne s Chrudimí byla docela blízko i možná remíza , ale v koncovce se štěstím hosté uhájili svůj náskok. Byly to poslední zápasy dlouhodobých krajských soutěží. V konečné tabulce jsme obsadili 6. místo.

OP žactva : Sokol Řetová - TTC 1 : 9

Body za TTC : Šedová N. 3,5 , Kubíček 3, , Mackowiaková 2 ,5

US Choceň - TTC 2 : 8

Body za TTC : Kubíček 3,5 , Šedová 2,5 a Mackowiaková 2 ,

Těmito výsledky jsme si vybojovali šanci zvítězit v této soutěži, což musíme ještě potvrdit v posledním dvojzápase , který nás čeká. Všichni naši hráči potvrdili své stále se lepšící herní projevy.

BT Vč oblasti – nejmladší žactvo – Lanškroun : v konkurenci 19 chlapců nás vzorně reprezentoval Matyáš Mackowiak. Po skvělých výkonech dokázal zvítězit v základní skupině a postup do semifinále byl na krajíčku. Příště to jistě dopadne.

BT Vč oblasti – starší žactvo – Ústí nad Orlicí : prezentovalo se 38 chlapců a 10 děvčat. Tomáš Kubíček více než potvrdil své nasazení. Jako nasazená trojka dokázal postoupit po vítězství v základní skupině až do závěrečného finále, kde podlehl Jakubu Duškovi z SK Dobré.

Svůj herní pokrok prokázala i naše obě děvčata. Natálka Šedová postoupila z 2. místa základní skupiny a v semifinále hodně trápila pozdější vítězku. 3. místo je určitě dobrým výsledkem. Markéta Mackowiaková jako mladší žákyně obsadila 3. místo v soutěži útěchy.  

© 2022 TTC Ústí nad Orlicí. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!