Výsledky z 1. - 3.3.2024

03.03.2024

2. liga ženy : TTC "B" - Sokol Štíty 6 : 4

Body za TTC : Zemková 3 ! , Částková 2 , Janotová 1 ,

Bojovnost a nasazení všech našich hráček odpovídalo důležitosti tohoto duelu. Po prohrané čtyřhře jsme nebyli v dobré pozici, ale musíme uznat, že i trochu sportovního štěstí nám pomohlo dotáhnout střetnutí do vítězného konce. Nejlepší naší hráčkou byla Bára Zemková, která byla stoprocentní ve dvouhrách.

2. liga ženy : Sokol Chrudim - TTC "A" 3 : 7

Body za TTC : Svojanovská 3 ! , Krupová 2,5 , Doležalová 1,5

Výsledek odpovídá průběhu i tabulkovému postavení obou soupeřů. To , že jsme byli favority, jsme potvrdili ve čtyřhře a když svou dominanci ve dvouhrách potvrdila Jana Svojanovská ( ztratila pouze dva sety) ,tak o našem vítezství nebylo pochyb. Poctivě bojovala také Soňa Krupová a Markéta Doležalová.

OP I muži : TTC "E" - Sokol Žamberk 7 : 10

Body za TTC : Hrdina a Hájek po 3 , Golejová a Vencl po 0,5

TTC "E" - Hnátnice 10 : 7

Body za TTC : Hájek 4,5 ! , Hrdina 2,5 , Golejová 2 , Vencl 1,

Podobné průběhy s opačným finálním výsledkem měly oba zápasy na domácích stolech. Dopoledne se nám nevyvedl začátek. Odpoledne jsme dokázali udržet mírný náskok od začátku až do konce. Oporou našeho mužstva byl Láďa Hájek.

OP 3 muži : TTC "F" - Lanškroun "D" 6 : 12

Body za TTC : Kasal 3 , Novák Vl. 2 , Vencl 1 ,

Bohužel jsme prohráli obě úvodní čtyřhry. V úvodu jsme ještě dokázali srovnat skóre, ale další průběh již vyzněl ve prospěch našeho soupeře.

BT Vč oblasti – nejmladší žactvo – Voděrady : startovalo 22 chlapců a 15 děvčat. Z našich hráčů skvěle zahrál Matyáš Mackowiak , který podlehl svému soupeři až v závěrečném finále. Honzík Doležal rovněž překvapil svým prvním postupem ze základní skupiny. Výčet úspěchů musíme ještě doplnit, v soutěži útěchy postoupila Jolanka Matyášová do finále a Niki Zoubele obsadil v útěše 3. místo.

BT Vč oblasti – starší žactvo – Voděrady : jedinou naši zástupkyni byla Markéta Mackowiaková. V konkurenci 20 děvčat postoupila ze základní skupiny. Nakonec obsadila 9.-10. místo, což je v silné konkurenci úspěchem.

Z minulého týdne : BT ČR – nejmladší žactvo – Ostrava : poprvé se na podobnou akci vydal Matyáš Mackowiak a vůbec to nebylo špatné. 3. místo v základní skupině a postup do 2. kola v soutěži útěchy, to jsou na první start dobré výsledky.

© 2022 TTC Ústí nad Orlicí. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!