Výsledky z 1. - 3.12.2023

04.12.2023

2.liga ženy : TTC "A" - Brandýs n. Lab. 6 : 4

Body za TTC : Svojanovská 3,5 ! , Hodasová 1,5 , Doležalová 1 ,

TTC "A" - Sparta Praha "C" 7 : 3

Body za TTC : Svojanovská 2,5 , Krupová 2 , Hodasová 1,5 , Doležalová 1 ,

Bojovnost a snaha to byly dvě veličiny, které naše hráčky uplatňovaly i v momentech kdy se nám herně nedařilo. Odměnou jsou dvě těsná vítězství. Hlavně dopolední drama jsme zdárně zvládli až v samotném závěru. Všechny námi získané body měly velkou hodnotu. Nejlepší naší hráčkou byla Jana Svojanovská.

Výborně si vedla také Lenka Hodasová, která jako střídající hráčka byla stoprocentně úspěšná v obou utkáních. Po první polovině soutěže nám patří 3. místo v tabulce.

2.liga ženy : Mladá Boleslav - TTC "B" 7 : 3

Body za TTC : Zemková , Částková a Janotová po 1

Jaroměř - TTC "B" 8 : 2

Body za TTC : Zemková a Částková po 1

K těmto zápasům jsme odjížděli s touhou překvapit tabulkově lepší soupeře a získat tak potřebné body. Bohužel realizovat tento záměr se nám nepodařilo i přesto, že všechny naše hráčky předváděly bojovné a snaživé výkony. Boj o záchranu v soutěži bude v druhé polovině soutěže náročný , tak doufejme v kladné rozuzlení této situace.

OP I muži : TTC "E" - Králíky 3 : 10

Body za TTC : Kubíček 2 , Hrdina 1 ,

TTC "E" - Mistrovice 1 : 10

Bodd za TTC : Krupová

Vedoucí duo tabulky přijelo na naše stoly. Oba soupeři potvrdili své postupové ambice svým kvalitním výkonem. Proti Králíkům výborně zahrál mladý Tomáš Kubíček. V celkovém hodnocení jsme na 7. místě.

OP 3 muži : TTC "F" - Dolní Dobrouč 6 : 12

Body za TTC : Novák Vl. 3 , Kasal 1,5 , Vencl 1 , Neťuka 0,5 ,

Na vedení hostů 6:2 jsme ještě dokázali zareagovat a srovnat na 6:6 , ale závěr patřil našemu soupeři a ten v koncovce nezaváhal. V tabulce to znamená 8. místo.

BT Vč oblasti starší žactvo – Jaroměř : jediný náš zástupce Markéta Mackowiaková skončila v základní skupině na 3. nepostupovém místě. V soutěži útěchy obsadila 2. místo.    

© 2022 TTC Ústí nad Orlicí. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!