Souhrn několika posledních výsledků

31.05.2022

Finále krajského přeboru družstev starších žákyň : Sokol Chrudim - TTC 4 : 1

Bod za TTC : Šedová Natálka

Utkání bylo ještě více vyrovnanější než ukazuje konečné skóre. Hráli jsme v rámci svých možností a možná i trochu více štěstí na straně soupeře rozhodlo o jeho postupu na MČR. Sestava TTC : Šedová Natálka a Mackowiaková Markéta.

MČR dorostu ( U19) - Havířov : účast na této špičkové akci si z našeho klubu vybojovala Markéta Doležalová. V absolutně špičkové konkurenci se dobrým výkonem zasloužila o postup do 2. kola ve čtyřhře. Ve dvouhře podlehla v kvalifikaci kvalitní soupeřce z Vlašimi. V soutěži útěchy dokázala však Markéta své kvality a dost jednoznačně tuto soutěž vyhrála.

Finále krajského přeboru družstev dorostenců : Jiskra Heřmanův Městec - TTC 5 : 0

Výsledek absolutně neodpovídá samotnému průběhu duelu. Téměř všechny zápasy byly vyrovnané a o vítězství domácích hráčů rozhodovaly někdy i body uhrané se štěstím, což ke sportu patří. Za naše mužstvo nastoupili Svojanovský Jakub , Krupa Michal a Tomáš Kubíček.

Finále krajského přeboru družstev dorostenek : TJ Lanškroun - TTC 4 : 1

V tomto zápase jsme byli mírným favoritem. Ale bohužel se nám nepodařilo tuto roli potvrdit. Vítězství ve čtyřhře bylo jediným naším získaným bodem. Ve dvouhrách jsme ve vyrovnaných utkáních neměli v koncovkách tolik klidu jako domácí hráčky. Sestava TTC : Krupová Soňa a Markéta Doležalová.

Český pohár muži - krajské kolo : TTC - TJ Lanškroun 4 : 5

Body za TTC : Svojanovský R. 3 ! , Svojanovský J. 1

TTC - Jiskra Heřmanův Městec 4 : 5

Body za TTC : Svojanovský R. 3 ! , Krupa M. 1 ,

Cílem účasti v této soutěži byla příprava našich mladých hráčů na příští sezónu a šance zahrát si proti kvalitním soupeřům. Tento cíl byl splněn stoprocentně. Navíc potěšily bojovnost, snaha a kvalitní výkony všech našich hráčů. Kladným bonusem je také to, že Radim Svojanovský byl nejlepším hráčem tohoto měření sil, kterým prošel bez porážky.

GRAND PRIX 2022 : 1. turnaj : zúčastnilo se 54 hráčů , zvítězil Záleský Martin z DTJ Hradec Králové, z našich hráčů se nejlépe umístil Svojanovský Jakub na 5. místě , Michal Krupa na 6. místě a Soňa Krupová jako nejlepší dívka na 9. místě.

2. turnaj - účast 60 hráčů , zvítězil Volhejn Jan z Heřmanova Městce. Náš Michal Krupa obsadil 7. místo, Jakub Svojanovský skončil na 8. místě a v 1. výkonnostní lize obsadila Krupová Soňa 10. místo a Doležalová Markéta 12. místo.

3. turnaj : účast 64 hráčů, vítězem se stal Černík Jan z Heřmanova Městce. Naši hráči ještě více vylepšili své pozice a Michal Krupa skončil na 3. místě a Jakub Svojanovský na místě čtvrtém. Soňa Krupová opět nejúspěšnější dívka na místě devátém.

Do úplného skončení letošní sezóny zbývá odehrát ještě poslední dva turnaje GRAND PRIX.

© 2022 TTC Ústí nad Orlicí. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!