První výsledky v roce 2023

08.01.2023

Divize muži : TTC - Sokol Mistrovice 10 : 8

Body za TTC : Janák 4,5 ! , Svojanovský R. 3,5 ! , Svojanovský J. a Krupa po 1

Po vyrovnaném začátku jsme šli do bodového trháku a vedli jsme již 9:4 a zdálo se být jasno. Hosté se však ještě pokusili o zvrat , který odvrátil až v posledním zápase skvěle hrající Martin Janák. Oporou byl také Radim Svojanovský, no a velkou důležitost měly i bodové příspěvky Míši Krupy a Jakuba Svojanovského.

Divize muži : Slovan Moravská Třebová - TTC "B" 9 : 9

Body za TTC : Slavíček 3,5 ! , Novák A. 2,5 , Hodas D. 2 , Kantorek 1 ,

V důležitém zápase vyšel domácím začátek a vedli 5 : 2 . Naše velká bojovnost hodně přispěla k obratu a k vedení 8:6 . V dramatické koncovce došlo nakonec k asi spravedlivé dělbě bodů. V tabulce to znamená udržení si mírného náskoku před tímto rivalem.

KS muži : Jiskra Litomyšl - TTC "C" 8 : 10

Body za TTC : Svojanovská 3 ! , Procházka 3 ! , Hortlík a Doležal J. po 2 ,

Nevyšel nám úvod duelu a prohrávali jsme již 0:4 , ale to nás nepoložilo, spíše naopak nabudilo ke zlepšení výkonu. V celém průběhu jsme se poprvé dostali do vedení za stavu 9:8 a dokázali jsme vše dotáhnout do vítězného konce. Výborné výkony celého kolektivu a naše větší herní vyrovnanost rozhodla. Držíme se s Lanškrounem se stejným bodovým ziskem na čele soutěže.

OP I muži : SDH Mladkov - TTC "E" 10 : 5

Body za TTC : Krupa 3,5 , Vencl 1,5

Kvůli termínové kolizi nemohlo naše družstvo nastoupit v plné síle. Nejlepším a neporaženým hráčem byl náš Michal Krupa a své si uhrál také Filip Vencl. V tabulce jsme na 5. místě.

OP 3 muži : Sedlec "C" - TTC "F" 8 : 10

Body za TTC : Kubíček 4,5 ! , Novák Vl. 4 ! , Vencl 1,5

Sokol Libchavy "B" - TTC "F" 10 : 8

Body za TTC : Kulda 2,5 ! , Vencl a Kubíček po 2 , Novák Vl. 1,5

Na Sedleci jsme v celém průběhu drželi těsný náskok a těsné vítězství jsme uhájili i v závěru. V Libchavách se nám nepodařilo udržet vedení 4:1 a v dramatické koncovce strhli vítězství na svou stranu domácí.

Vánoční handicap : 14 hráčů si přišlo spestřit vánoční svátky aktivním sportem. V přátelské atmosféře se vítězkou turnaje stala Soňa Krupová. Na 2. místě skončil Radim Svojanovský.

BT Vč oblasti - mladší žactvo - Ústí nad Orlicí : startovalo 34 chlapců a 13 dívek. Markéta Mackowiaková dokázala postoupit z 2. místa základní skupiny . Postup do semifinále se nezdařil, ale pokrok ve výkonnosti je patrný. Tak třeba příště to bude ještě úspěšnější.

V kategorii chlapců sbírali první zkušenosti v této věkové kategorii naši dva ještě nejmladší žáci Matyáš Mackowiak a Vilda Čopian. Několik vyhraných setů je docela dobrým povzbuzením do dalšího tréninku.

BT Vč oblasti - dorost - Ústí nad Orlicí : 29 chlapců a 13 děvčat startovalo v této kategorii. Z našich zástupců postoupili ze základní skupiny Jakub Svojanovský i Tomáš Kubíček oba z druhých míst. Ve finálové části podlehl Jakub pozdějšímu vítězi Černíkovi a obsadil 9. -14. místo. Tomáš mile překvapil a dokázal postoupit až do čtvrtfinále , jako starší žák slušný výsledek.

Soňa Krupová vyhrála základní skupinu a hladce postoupila i do semifinále. Zde v předčasném finále podlehla pozdější vítězce Najmanové z Lanškrouna nejtěsnějším možným poměrem.    

© 2022 TTC Ústí nad Orlicí. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!