První výsledky sezóny 2022 -2023

01.10.2022

BT ČR - junioři (U 19) - Praha : Náš jediný zástupce Jakub Svojanovský postoupil v této náročné konkurenci z 2. místa základní skupiny do finálového pavouka kategorie "B". Ale snaha našeho hráče probojovat se dále přes výše nasazeného hráče nedopadla v úvodním kole finálové části úspěšně.

BT ČR - starší žáci ( U 15) - Praha : V kategorii děvčat Natálka Šedová bohužel nevyužila 5 mečbolů k postupu ze základní skupiny kategorie "B". Ale výkon jistě potěšil nejen samotnou Natálku, ale i nás.

V kategorii chlapců Tomáš Kubíček postoupil rovněž v kategorii "B" ze základní skupiny z prvního místa díky lepšímu poměru získaných míčků. Svého nasazení ve finálovém pavouku dokázal využít k bravůrní jízdě až do semifinále, jistě skvělý výsledek na úvod sezóny.

BT Vč oblasti - mladší žactvo ( U 13) - Holice : náštalentovaný nejmladší žák Matyáš Mackowiak dokázal v základní skupině uhrát dva sety. A poměrem 2 :3 na sety podlehl také svému soupeři v soutěži útěchy- super výkon.

Markéta Mackowiaková v kategorii děvčat zahrála rovněž skvěle. Postup z 2. místa ve skupině znamenal postup přímo do semifinále, což je zatím nejlepší výsledek a jistě přijdou brzo i další.

BT Vč oblast - dorost a junioři ( U 17 + 19) - Holice : i zde jsme dosáhli v silné konkurenci několika dobrých výsledků. Jakub Svojanovský postoupil z 2. místa v základní skupině. V boji o postup do čtvrtfinále dokázal přehrát Hladkého z Kostelce a až po boji podlehl pozdějšímu vítězi turnaje Škaldovi z SK Dobré.

Tomáš Kubíček obsadil v základní skupině 3. nepostupové místo a v soutěži útěchy se probojoval do čtvrtfinále.

Soňa Krupová vyhrála základní skupinu a v boji o finále podlehla těsně v koncovkách jednotlivých setů Kuchařové z SK Dobré.

Natálka Šedová po 3. místě v základní skupině skončila v semifinále soutěže útěchy.

Divize muži : TTC "A" - TTC "B" 10 : 7

Povinná předehrávka našich dvou družstev v divizi mužů.

KS muži : TTC "C" - TTC "D" 10 : 7

Povinná předehrávka našich dvou družstev v krajské soutěži.

© 2022 TTC Ústí nad Orlicí. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!