OP žactva : TTC - Sokol Sudslava 10 : 0

Body za TTC : Mackowiak a Čopian V. po 3,5 , Mackowiaková 3,5

Orel Orlice - TTC 2 : 8

Body za TTC : Kubíček 3 , Mackowiak a Mackowiaková po 2,5

Tato dvě jasná vítězství znamenají , že i v konečné tabulce soutěže jsme skončili na 1. místě a získali jsme titul přeborníka regionu.

Finále KP dorostenek : TTC - TJ Lanškroun 4: 0

Body za TTC : Doležalová a Krupová po 2

Finále KP starších žákyň : TTC - Sokol Chrudim 3 : 2

Body za TTC : Šedová N. a Mackowiaková po 1,5

Obě naše vítězství znamenají postup na MČR v těchto kategoriích a zisk přeborníka pardubického kraje.

MČR – jednotlivci – dorost (U19) – Plzeň : jenom probojování se našich hráčů na tuto nejprestižnější akci sezóny byl úspěch. Navíc Soňa Krupová ve dvouhře a pár Krupová – Svojanovský Jakub ve smíšené čtyřhře vybojovali postup do 2. kola.

MČR – družstev – dorost (U19) – Ostrava : naše družstvo. nastoupilo v sestavě Krupová Soňa a Šedová Natálka . A nevedlo si vůbec špatně. V silné konkurenci obsadilo 10. místo a k 9. místu nebylo daleko.

MČR – družstev – starší žákyně – Ostrava : naše sestava byla Šedová Natálka a Mackowiaková Markéta. I zde jsme si vedli poměrně úspěšně a 12. místo na této akci nejde nazvat jinak než úspěchem.

Grand Prix mládeže – ÚO - 1. turnaj : zúčastnilo se 83 hráčů a zvítězil Lukáš Petr z Kostelce n. O. Z našich se nejlépe umístil Svojanovský Jakub na 10. místě a Krupová Soňa na 13. místě.

Grand Prix mládeže – ÚO – 2. turnaj : zúčastnilo se 76 hráčů. Vítězem se stal Jan Černík (Heřmanův Městec). Z našich se nejlépe umístil Tomáš Kubíček na 10. místě a Natálka Šedová na 23. místě.

K úplnému ukončení sezóny zbývá odehrát ještě 3 turnaje letní série GRAND PRIX 2023.

© 2022 TTC Ústí nad Orlicí. Všechna práva vyhrazena.