Ber, a nebo nech být.


Výsledky z 29.2. a 1.3.2020


Divize muži :  Skuteč  -  TTC  „B“   5  :  10

         Body za TTC : Svojanovský R. 3,5 ! , Janák 3,5 , Procházka 2,5 , Kantorek 0,5

                        Sokol  Chrudim  -  TTC  „B“  2  :  10

         Body za TTC : Janák 3,5 , Procházka 3 , Svojanovský R. 2,5 , Kantorek 1 ,

Dvě vítězství na stolech soupeřů nám pomohla vyhoupnout se v tabulce na ještě lepší pozici. V obou zápasech byl stoprocentní Radim Svojanovský a tím dokázal svou stále se lepšící výkonnost v této soutěži. I ostatní členové mužstva přispěli také svými body ke dvěma poměrně jednoznačným vítězstvím.

 

KS muži  :  TTC  „C“  -  Sokol Sudslava  10  :  4

     Body za TTC : Hortlík 3,5 ! , Jedlička 3 , Lamač 2,5 , Pražák 1 ,

                    TTC  „C“  -  Orel Vysoké Mýto  7  :  10

     Body za TTC : Jedlička 3,5 , Hortlík 3 , Pražák 0,5

Proti Sudslavě jsme na úvod soupeři odskočili ve skóre na 5:1 a tento náskok jsme dokonce ještě mírně navýšili. Proti vedoucímu týmu soutěže z Vysokého Mýta se nám začátek vůbec nevydařil podle našich představ - prohrávali jsme 2:7 a  později 3:8. Od tohoto okamžiku jsme začali stahovat náskok soupeře, ale nakonec soupeř vítězství těsně uhájil. Herně i bodově se nejvíce dařilo dvojici Hortlík – Jedlička.

 

KS muži  :  TJ  Svitavy  -  TTC  „D“  10  :  8

      Body za TTC : Hájek 3 , Novák A. a Hrdina po 2 , Krupa 1 ,

                    Sokol  Česká Třebová  „B“  -  TTC  „D“  10  :  5

      Body za TTC : Hájek a Novák A. po 2 , Hrdina 1 ,

Dokázali jsme si, že body z úvodních čtyřher jsou velice důležité. Bohužel se nám nepodařilo tyto body uhrát a v dalším průběhu se nám tuto ztrátu i přes veškerou snahu a bojovnost všech hráčů již nepodařilo dohnat. Trochu nám to zkomplikovalo situaci před samotným závěrem soutěže.

 

OP dorostu :  TTC  -  Sokol  Žamberk   6  :  4

        Body za  TTC :  Krupová 3 ! , Krupa 2 , Vencl 1 ,

O našem těsném vítězství rozhodla kvalitním výkonem Soňa Krupová, která dokázala porazit i nejlepšího hráče hostí Puchmeltra. Další potřebné body k vítězství zajistila dvojice Krupa – Vencl. Celkově jsme v čele soutěže bez ztráty bodu.

 

Krajské přebory – starší žactvo – Lanškroun :  Startovalo 17 chlapců a 10 děvčat. I naši zástupci se dokázali v silné konkurenci prosadit. Jakub Svojanovský postoupil ze základní skupiny a po výborném výkonu těsně  podlehl v boji o semifinále pozdějšímu vítězi Wagnerovi z Heřmanova Městce. Naše dvojice Jakubů ( Svojanovský – Kaplan) dokráčela ve čtyřhře až do finále, kde hodně herně potrápila vítěze.

Soňa Krupová potvrdila v základní skupině roli favoritky. Po trochu rozpačitém začátku finálové části se Soňa dokázala herně vzchopit a vyvrcholilo to senzačním výkonem ve vítězném finále, kde si hladce poradila s domácí Najmanovou. Společně s choceňskou Fajfrovou dokázala naše hráčka zvítězit i ve čtyřhře. Blahopřejeme a jen tak dále.


Zpět
ahoj