Á, v tom je zakopané čertovo kopýtko.


Kalendář akcí - únor 2020


Sobota 8.2.

2. liga ženy                                                                          1. liga ženy

10,00 TTC „B“ – SK Jihlava                                                13,00 SK Dobré „B“ – TTC

3. liga muži                                                                          18,00 SVS Hradec Králové „B“ – TTC

17,00 TTC – AVIA Čakovice                                               Divize muži

                                                                                               9,00 Sokol Borová – TTC „B“

                                                                                             13,30 Jiskra Litomyšl – TTC „B“ 

Neděle 9.2.

3. liga muži                                                                          OP I muži

10,00 TTC – Sparta Praha „B“                                            9,00 Sokol Lukavice – TTC „E“

OP žactva                                                                             13,00 Sokol Libchavy – TTC „E“

 9,00 TTC „B“ – Lanškroun „B“

10,30 TTC „B“ – Sokol Č.T.

Sobota 15.2.

Divize muži                                                                           KS muži

 9,00 TTC „B“ – Tesla Pce „B“                                              9,00 Sokol Mistrovice – TTC „C“

13,30 TTC „B“ – Loko Pce                                                   13,30 Sokol Žamberk – TTC „C“

Neděle 16.2.

OP žactva                                                                              KS muži

 9,00 TTC „B“ – Orlice,Řetová – Žamberk                         9,00 Polička – TTC „D“

10,30 TTC „B“ – Žamberk, Řetová – Orlice                     13,30 Slovan M. Třebová – TTC „D“

  8,00 TTC „B“ – Sokol Řetová                                            

                                                                                                 Divize st. žactva (Choceň)

                                                                                                 10,30 Sokol Chrudim – TTC

                                                                                                 12,00 US Choceň - TTC

Pátek 21.2.

OP 4 muži : 18,00 TTC „F“ – Sokol Mostek „B“

Sobota 22.2.

BT Vč oblast – nejmladší žactvo - Lanškroun

 

1.liga ženy                                                                                      2.liga ženy

10,00 TTC – MS Brno                                                           10,00 Sokol Vsetín – TTC „B“

14,00 TTC – KST Blansko                                                    14,00 Sokol Vsetín „B“ – TTC „B“

                                                                                                3. liga muži

                                                                                                14,00 Sokol Jaroměř-Josefov – TTC

Neděle 23.2.

BT Vč oblast – starší žactvo - Litomyšl

 

OP I muži                                                                               3. liga muži

 9,00 TTC „E“ – TJ Lanškroun „B“                                      10,00 Sokol Hradec Králové „D“ – TTC

13,00 TTC „E“ – Sokol Mistrovice „B“                               OP dorostu  (Žamberk)

                                                                                                  9,00 Žamberk  -  TTC

                                                                                                10,30 Sokol Č.T. -  TTC


Zpět
ahoj