Bez peněz do hospody nelez.


Výsledky z 1. a 2.února 2020


KS muži :  TTC  „D“  -  Orel Orlice   10  :  6

     Body za TTC : Doležal T. a Hájek po 4 ! , Hrdina a Novák L. po 1

Po ne úplně ideálním začátku vedl soupeř 6:5, ale od tohoto stavu se naše mužstvo rozjelo k bezchybnému výkonu a z vítězného konce se tentokrát radovali naši hráči. Dvojice Doležal Tomáš a Láďa Hájek zařídila osm bodů, když ve dvouhře byli stoprocentní. Další potřebné body k důležitému vítězství byly v závěru dílem Aleše Nováka a Lukáše Hrdiny.

 

KS muži :  US  Choceň  „C“  -  TTC  „C“  9  :  9

    Body za TTC : Hortlík 3,5 , Jedlička 3 , Lamač 1,5 , Pražák 1 ,

Od začátku naprosto vyrovnaný zápas. Jedno vyhrané utkání z pěti, hraných na pět setů, dává odpověď na to , kdo byl blíže k vítězství. V závěru jsme neustále dotahovali mírný náskok soupeře. Výborný výkon dvojice Hortlík – Jedlička podpořen bojovností Martina Lamače a Zdeňka Pražáka nakonec zajistila dělbu bodů.

 

OP 4 muži :  Sokol  Plchovice „B“ -  TTC  „F“  6  :  12

       Body za TTC : John 4 , Novák L. a Neťuka po 3,5 , Vencl 1 ,

Vyšel nám začátek a vedli jsme 4:1, domácí potom dotahovali, ale dokázali jsme vzdorovat a udržet vedení až do vítězného konce. Rozhodující byl výkon zkušených hráčů. Těmito body jsme si ještě více upevnili 2. místo v tabulce.

 

BT ČR – mladší žactvo – Hostinné : naši dva zástupci Tomáš Kubíček a Natálka Šedová dosáhli podobných výsledků. Oba v těsně prohraných duelech ztratili šanci na postup ze základní skupiny. Výkon Natálky však má stále lepšící se úroveň. Pro Tomáše to byl vůbec první start na celostátním turnaji a i proto jeho výkon můžeme směle pochválit a těšit se na první úspěchy i na této úrovni snad již na příštím turnaji.

 

BT ČR – dorost – Jaroměř : z naši trojice zástupců se podařilo postoupit ze základní skupiny pouze Michalu Krupovi a nebyl daleko od postupu i v úvodním kole finálového pavouka. Po dramatickém průběhu však podlehl svému soupeři ze Slaného. Radim Svojanovský v jedné z nejtěžších základních skupin bojoval srdnatě, ale bohužel podlehl 2:3 a 1:3 na sety. Markétě Doležalové se po týdenním tréninkovém výpadku herně nedařilo a navíc její skupina nepatřila k těm lehkým.

 

BT ČR – starší žactvo – Jaroměř :  náš jediný zástupce Jakub Svojanovský vybojoval v těžké základní skupině postup z 2. místa . Jakub nebyl daleko od postupu do osmifinále.  Prohra 2:3 na sety ( 9:11 v pátém setu ) asi mrzela , ale z kvalitního výkonu máme  radost.    


Zpět
ahoj