Bere to z gruntu.


Výsledky z 24. - 26.1.2020


1.liga ženy :  SKST  Hodonín „C“ -  TTC  7  :  3

        Body za TTC : Šedová 2,5 , Svojanovská 0,5

                       MK Řeznovice „B“  -  TTC   5  :  5

        Body za TTC : Šedová 3,5 a Svojanovská 1,5

Vítězné čtyřhry v obou zápasech nám dávali šance na důležité body. V Hodoníně se to bohužel nepovedlo. V Řeznovicích to při troše štěstí mohlo přinést i potřebné vítězství, ale i plichta je pro nás velkým ziskem. V hodně vyrovnané tabulce jsme poskočili na 8. místo , ale blížící se závěr soutěže bude ještě hodně zajímavý a dramatický.

2.liga ženy : TTC  „B“  -  MS Brno  „B“   3  :  7

       Body za TTC : Motlová M. , Částková a Cyrányová všechny po 1

                      TTC  „B“  -  SKST Hodonín „D“  5  :  5

       Body za TTC : Částková a Motlová M. po 2 , Cyrányová 1,

I v této soutěži potřebujeme body jako sůl. Tento úmysl se nám podařilo realizovat pouze částečně. V obou nám nebylo dáno štěstí v koncovkách rozhodujících setů. V obou případech jsme ze čtyř pětiseťáků vyhráli pouze jeden. I zde se blíží hodně závěr soutěže. Zatím jsme v bodově vyrovnané našlapané tabulce na 7. místě, ale bodové rozdíly jsou minimální.

3.liga muži : TTC  -  SKST  Liberec „D“  7  :  10

       Body za TTC : Slavíček , Svojanovský R. a Hodas všichni po 2 , Doležal  J. 1 ,

                      TTC  -  Loko Depo Liberec  10  :  4 !

       Body za TTC : Hodas D. 3 ! , Slavíček a Doležal J. po 2 , Svojanovský R. a Čopian po 1,5

V sobotu jsme nešťastně prohráli obě úvodní čtyřhry a v dalším průběhu šel soupeř do vedení 8:3. Potom jsme sice stahovali , ale  dokonání obratu se nepodařilo. V neděli všichni naši hráči podali opravdu špičkový výkona získali jsme důležité body, které nám stále dávají reálnou šanci bojovat i v dalším průběhu o záchranu v soutěži.

OP I muži :  Sokol Hnátnice  -  TTC  „E“  7  :  10

       Body za TTC : Pražák 4,5 ! , Svojanovský J. a Krupa po 2 , Rebejová 1,5

                     US  Choceň „D“  -  TTC  „E“  1  :  10

       Body za TTC : Krupa 3,5 , Svojanovský J. a Pražák po 2,5 , Rebejová 1,5

Kombinace rvavého mládí a zkušenosti, tak lze charakterizovat naše družstvo. Přineslo další bohatý bodový zisk do tabulky, ve které figurujeme na pěkném 3. místě. V Hnátnici to byl vyrovnaný duel , ale s Chocní jsme si poradili až překvapivě hladce.

OP 4 muži :  TTC  „F“ -  Sokol Sudslava „E“  16  :  2

     Body za TTC : John a Novák L. po 4,5 , Kaplan 4 , Vencl 2,5 , Neťuka 0,5 (hrál jen čtyřhru)

Další hladké vítězství na domácích stolech a potvrzení druhé pozice v tabulce soutěže, která nám zajišťuje postup do prolínací soutěže s druhou skupinou, kde se bude hrát o postup.

 

BT Vč oblasti – mladší žactvo – Josefov : v početně bohatém startovním poli ( 18 děvčat a 56 kluků) byla i dvojice našich nadějí.  Natálka Šedová i Tomáš Kubíček postoupili ze základních skupin, ale bohužel v úvodním kole finálového pavoukapodlehli svým soupeřům.

BT Vč oblasti – dorost – Dobré : startovalo 10 děvčat a 26 chlapců. Markéta Doležalová postoupila z 2. místa těžké pětičlenné skupiny.  V semifinále podlehla 1:3 na sety pardubické Bayerové. V kategorii chlapců startovala dvojice našich hráčů  Jakub Svojanovský a Michal Krupa. Oběma se bohužel nepodařilo postoupit ze základní skupiny. Částečná kompenzace přišla v soutěži útěchy, ve které Jakub zvítězil a Michal postoupil do semifinále.  


Zpět
ahoj