Až naprší a uschne.


Kalendář akcí v lednu 2020


Pátek 10.1.

                                                                            OP 1 muži : 17,00 Lanškroun

                                                                        OP 4 muži : 17,00 Sokol Č. Třebová „D“ – TTC „F“

Sobota 11.1.

BT Vč oblast – nejmladší žactvo - Chrudim

3. liga muži                                                                           2.liga ženy

17,00 TTC – DTJ Hradec Králové „B“                                10,00 Sokol Chrudim – TTC „B“

Divize staršího žactva

13,00 TTC  -  Sokol Chrudim

14,00 US Choceň – Sokol Chrudim

15,00 TTC – US Choceň                                                                                                                                                       

Neděle 12.1.

BT Vč oblast – starší žactvo - Josefov  

                                                                                        

                                                                           Pátek 17.1

                                                                                  OP 4 muži : 18,00 Orel VM „D“ – TTC „F“

Sobota 18.1.

Krajské přebory

Neděle 19.1.

Krajské přebory

 

Pátek 24.1.

OP 4 muži : 18,00 TTC „F“ – Sokol Sudslava „E“

Sobota 25.1.

BT Vč oblast – mladší žactvo - Polička

2. liga ženy                                                                            1. liga ženy

10,00 TTC „B“ – MS Brno „B“                                             9,30 SKST Hodonín „C“ – TTC

14,00 TTC „B“ – SKST Hodonín „D“                                  15,00 MK Řeznovice „B“ – TTC

3. liga muži                                                                           OP I muži

17,00 TTC – SKST Liberec                                                     9,00 Hnátnice – TTC „E“

                                                                                                13,00 US Choceň „D“ – TTC „E“

Neděle 26.1.

BT Vč oblast – dorost - Dobré

3.liga muži                                                                            OP žactva (Choceň,Zálší)

10,00 TTC – Lokodepo Liberec                                            9,00 US Choceň „B“ – TTC „B“

                                                                                                10,30 Zálší – TTC „B“

 

Pátek 31.1.

                                                                            OP 4 muži : 18,00 Plchovice „B“ – TTC „F“

Sobota 1.2.

BT ČR dorost a mladší žactvo (Jaroměř,Hostinné)

 

KS muži                                                                                 KS muži

13,30 TTC „D“ – Orel Orlice                                              13,30 US Choceň „C“ – TTC „C“  

Neděle 2.2.

BT ČR starší a nejmladší žactvo (Jaroměř, Hostinné)


Zpět
ahoj