Á, v tom je zakopané čertovo kopýtko.


Výsledky z 4.-5.1.2020


Divize muži :  US Steinerová Choceň „B“  -  TTC  „B“    10  :  4

         Body za TTC : Procházka a Kantorek po 1,5 , Janák 1

Domácí vedoucí mužstvo tabulky potvrdilo roli favorita. Až do stavu 3:3 jsme drželi se soupeřem krok, ale potom již domácí hráči strhli vedení i konečné vítězství na svou stranu.

 

KS muži :  TTC  „C“  -   Orel Orlice   10  :  4

    Body za TTC : Šedová E. a Hortlík po 3,5 , Lamač a Pražák po 1,5

Již na úvod jsme uskočili nepříjemnému soupeři ve skóre a postupné vedení jsme navyšovali až do podoby konečného výsledku. Stoprocentní v bodech byla dvojice Šedová – Hortlík.

 

KS muži :  TTC  „D“  -  US Choceň „C“   10  :  8

    Body za TTC : Šeda a Hájek po 3 , Novák A. a Hrdina po 2

Po nepovedených čtyřhrách narostlo vedení hostů až na 7:1 a vše se zdálo být ztracené. Ale neskutečný obrat v dalším průběhu odměnil naše družstvo za to, že nesložilo zbraně a bojovalo i za velmi nepříznivého stavu.

 

BT ČR dorost – Jablonec n.Nisou : Markéta Doležalová – po trochu rozpačitém výkonu v úvodním zápase dokázala vybojovat postup ze skupiny. A po zlepšeném výkonu ve finálovém pavouku nebyla daleko od postupu do kat. „A“ v příštím turnaji. Postoupila až do čtvrtfinále.

Soňa Krupová – byla zařazená do nejtěžší základní skupiny. Naše hráčka sice nepostoupila , ale výkon , který předvedla , naznačil její dobré herní možnosti v budoucnu.

Míša Krupa : vybojoval postup z 2. místa základní skupiny a i v úvodu finálové části byl více než vyrovnaným soupeřem a svému protivníkovi podlehl až v pětisetovém dramatu.

 

BT ČR mladší žactvo – Liberec : naše jediná hráčka na turnaji Natálka Šedová se bohužel tentokrát neprosadila. Tak snad příště !

 

BT ČR – starší žactvo – Jablonec n. Nisou : všichni tři naši zástupci dosáhli stejného výsledku. Soňa Krupová a Jakub Svojanovský postoupili z 1. místa základní skupiny a Jakub Kaplan vybojoval postup z 2. místa. V úvodním kole finálového pavouka však všichni i kvůli těžkému losu podlehli svým soupeřům po vyrovnaných soubojích.  


Zpět
ahoj