Bez práce nejsou koláče.


Kalendář akcí do 5.1.2020


Neděle 8.12.

BT Vč oblast – starší žactvo- Nová Paka

3.liga muži                                                                             OP dorostu (Č. Třebová)

10,00 TTC – Jablonec n. N.                                                   9,00  Sokol Č.T. – TTC

                                                                                                 10,30 TTC – Orel Orlice

Pátek 13.12.

                                                                                 OP 4 muži : 18,00 Sokol Plchovice „C“ – TTC „F“

Sobota 14.12.

OP žactva                                                                              KS muži

 9,00 TTC „B“ – Orel VM, Řetová-Tisová                            9,00 Polička – TTC „C“

10,30 TTC „B“ – Tisová , Řetová- Orel VM                       13,30 Slovan M. Třebová – TTC „C“

                                                                                                  9,00 Sudslava – TTC „D“

                                                                                                13,30 Orel VM – TTC „D“ 

Neděle 15.12.

 OP I muži                                                                              Divize muži

  9,00 TTC „E“ – Sedlec                                                         9,00 Hlinsko – TTC „B“

 13,00  TTC „E“ – Orel VM „B“                                           13,30 Linea Chrudim – TTC „B“

Sobota 21.12.

Okresní přebory starší žactvo - Lanškroun

Divize st. žactva

 9,00 TTC – US Choceň , 10,30 US Choceň – Sokol Chrudim

12,00 TTC – Sokol Chrudim

Neděle 22.12.

Okresní přebory dorost – ÚO

Okresní přebory mladšího žactva - Lanškroun

Sobota 28.12.

Neděle 29.12.

Sobota 4.1.

BT ČR dorost a mladší žactvo (Jablonec,Liberec)

KS muži                                                                                  Divize muži

 9,00 TTC „C“ – Orel Orlice                                                  9,00 US Choceň „B“ – TTC „B“

 

Neděle 5.1.

BT ČR starší a nejmladší žactvo (Jablonec,Liberec)

 

KS muži

 9,00 TTC „D“ – US Choceň „C“


Zpět
ahoj