Á, v tom je zakopané čertovo kopýtko.


Výsledky - září 2019


Výsledky z 21.9.2019

 

Český pohár muži :  Frenštát pod R. -  TTC    5 : 5

                    Body za TTC : Svojanovský R. 3 ! , Hodas D. a Slavíček po 1

                                   Sokol Ondratice – TTC  2 : 8

                    Body za TTC : Svojanovský R. 3,5 ! , Čopian 3,5 , Slavíček 1 ,

Herní připravenost na novou sezónu se podařilo úspěšně otestovat. Výborně se prezentoval Radim Svojanovský, ale i ostatní hráči dali najevo herní připravenost do nové právě začínající sezóny. Postup do další fáze nám utekl o pověstný chloupek, rozhodl o tom horší poměr setů proti Frenštátu.

 

 

Výsledky z 27. – 29.9.2019

 

2. liga ženy :  TTC  „B“ -  Sokol Chrudim  3  :  7

        Body za TTC : Částková E. 1,5 , Cyrányová 1 , Motlová M. 0,5

Z našeho pohledu by utkání slušela remíza. Ale bohužel potřebné štěstí v koncovkách dvou pětisetových bitev se přiklonilo na stranu našich soupeřů a to znamenalo i jejich vítězství.

 

3.liga muži :  DTJ  Hradec Králové „B“ – TTC   10  :  4

        Body za TTC : Doležal J. 1,5 , Čopian 1,5 , Svojanovský R. 0,5 , Slavíček 0,5

Začátek se nám vydařil , vyhráli jsme obě čtyřhry. I ve dvouhrách jsme byli domácím vyrovnanými soupeři a všichni naši hráči podali kvalitní výkony, ale domácí v koncovkách setů dominovali.

 

OP I muži :  TTC  „E“  -  Lanškroun „C“  10  :  5

       Body za TTC : Doležal T. 4 ! , Krupa a Svojanovský J. 3 ! , Hlavsa 1 ,

Po zaváhání v úvodních čtyřhrách se naši mladí hráči rozjeli k parádnímu výkonu ve dvouhrách , a bylo z toho překvapivě hladké vítězství. Radost máme z herní aktivity , která hned přinesla své ovoce.

 

BT Vč oblasti – starší žactvo – Ústí nad Orlicí : překvapivě vysoká účast zdobila tuto akci, přijelo 42 chlapců a 17 děvčat. Tomáš Kubíček, náš mladší žák, se po 3. místě ve skupině  v soutěži útěchy probojoval do čtvrtfinále. Jakub Svojanovský potvrdil své nasazení a vyhrál základní skupinu. V boji o postup do semifinále podlehl pozdějšímu vítězi Škaldovi z SK Dobré.

V kategorii děvčat Natálka Šedová , nejmladší účastnice turnaje , obsadila 3. místo v základní skupině a k postupu nebyla daleko. Stejně vyrovnané duely sehrála v soutěži útěchy, kde byla vyrovnanou soupeřkou pro starší a zkušenější hráčky. Soňa Krupová nejvýše nasazená hráčka vyhrála základní skupinu a úspěšně procházela soutěží hlavně přes hráčky z SK Dobré. A k úplné spokojenosti chybělo jen vítězství v těsně prohraném finálovém duelu s Kylarovou z Lanškrouna, které podlehla 2:3 na sety.

 


Zpět
ahoj