Boží mlýny melou pomalu, ale jistě.


Kalendář akcí do 19.10.2019


Sobota 28.9.

BT Vč oblast – nejmladší žactvo

2. liga ženy                                                                             3. liga muži

10,00 TTC „B“ – Sokol Chrudim                                          14,00 DTJ Hradec Králové - TTC

Neděle 29.9.

BT Vč oblasti – starší žactvo – Ústí n.O

OP I muži

 9,00 TTC „E“ – TJ Lanškroun „C“

Čtvrtek 3.10.

18,00 TTC „D“ – TTC „C“

Pátek 4.10.

OP 4 muži : 18,00 TTC „F“ – Sokol Česká Třebová „D“

Sobota 5.10.

Divize muži                                                                           KS muži

 9,00 TTC „B“ – US Choceň „B“                                          9,00 Orel Orlice -TTC „C“               

                                                                                                9,00 US Choceň „C“ – TTC „D“

Neděle 6.10.

OP žactva                                                                           OP dorostu ( Žamberk)

 9,00 TTC „B“ -  US Choceň „B“                                         9,00 Žamberk – TTC

10,30 TTC „B“ – TJ Zálší                                                    10,30 Sokol Č.Třebová - TTC   

                                                                                              Divize st. žactva ( Kostelec n.O.)

                                                                                                9,00 Kostelec n.O. – TTC

                                                                                               10,30 Heřmanův Městec „A“ - TTC                                                                                                        

Pátek 11.10.

OP 4 muži : 18,00 TTC „F“ – Orel V.M. „D“

Sobota 12.10.

BT Vč oblast – mladší žactvo- Josefov

1.liga ženy                                                                             2. liga ženy

10,00 TTC – SKST Hodonín „C“                                           9,30  MS Brno „B“ – TTC „B“

14,00 TTC – MK Řeznovice „B“                                          15,00 SKST Hodonín „D“ – TTC „B“

                                                                                                 3. liga muži

                                                                                                 16,00 SKST Liberec „D“ - TTC

Neděle 13.10.

BT Vč oblast – dorost- Josefov

OP I muži                                                                               3. liga muži

 9,00 TTC „E“ – Sokol Hnátnice                                          10,00 Lokodepo Liberec - TTC   

13,00 TTC „E“ – US Choceň „D“

Pátek 18.10.

                                                                               OP 4 muži :  Sokol Sudslava „E“ – TTC „F“  

Sobota 19.10.

BT ČR dorost a mladší žactvo (Ostrava,Havířov)

Divize muži

 9,00 TTC „B“ – Sokol Borová

13,30 TTC „B“ – Jiskra Litomyšl


Zpět
ahoj