Boží mlýny melou pomalu, ale jistě.


První výsledky sezóny 2019-2020


Výsledky z 7. a 8. září 2019                                

BT ČR – mladší žactvo – Praha : premiéru v této věkové kategorii měla Natálka Šedová. Postup ze základní skupiny se jí sice nepodařilo vybojovat, ale herně hlavně v druhém utkání velice potěšila a doufejme , že již příště tato kvalitní hra přinese i příznivější výsledek.

BT ČR – dorost – Praha : všichni naši hráči startující v kategorii „B“ dosáhli naprosto stejných výsledků. Svojanovský Radim , Svojanovský Jakub , Krupa Michal i Markéta Doležalová dokázali postoupit ze svých základních skupin , kluci všichni z druhých míst, Markéta svou skupinu jasně vyhrála. Ve finálové části  však všichni podlehli svým soupeřům v úvodním kole. Nejblíže k postupu do dalšího kola byl Radim Svojanovský.

BT ČR – starší žactvo – Praha : dva naši hráči startovali v elitní kategorii „A“. Soňa Krupová a Jakub Svojanovský. Oba bojovali s kvalitními soupeři a dostavili se i dílčí úspěchy v podobě několika uhraných setů. Postoupit ze skupiny se nám však nepodařilo, tak doufejme, že příště se nám podaří ještě více překonat herní respekt z kvalitních rivalů.

Výsledky z 13. – 15. září 2019

1.liga ženy :  TTC  -  SKST Hodonín „C“  4  :  6                             

       Body za TTC : Šedová 3 ! , Svojanovská 1,

                      MK Řeznovice „B“ – TTC  2  :  8 !

       Body za TTC : Svojanovská 3! , Šedová 3!, Bezdíčková 2 !,

V předehrávce prvních zápasů jsme v pátek nejtěsnějším poměrem podlehli Hodonínu, když k remíze v dramatickém utkání nebylo daleko. V sobotu v Řeznovicích podaly naše hráčky skvělý výkon a po prohrané čtyřhře v úvodu, ve dvouhrách dominovaly a přivezly cenné body ze stolů jistě nelehkého soupeře.

 

BT Vč oblasti – mladší žactvo – Holice : 33 chlapců a 21 děvčat startovalo na 1. turnaji nové sezóny. Z našich Tomáš Kubíček při své premiéře v této kategorii dokázal postoupit z 2. místa základní skupiny. Těžký los mu ve finálové části přisoudil 2. nasazeného Jirouta z Heřmanová Městce , kterému Tomáš podlehl. Ale jeho bojovný výkon je příslibem do budoucna.

Natálka Šedová v kategorii děvčat s jedním zaváháním dokázala vyhrát základní pětičlennou skupinu. I z její hry, výkonu a bojovnosti je cítit touha po úspěchu a dobrých výsledcích. To se projevilo při dramatickém čtvrtfinále s hradeckou Tomáškovou , kde Natálka prohrávala 0:2 na sety, dokázala srovnat na 2:2 , ale v pátém rozhodujícím setu měla více štěstí soupeřka. Příště to snad bude ještě lepší.

 

BT Vč oblasti – dorost – Holice : účast 38 chlapců a 14 dívek. Nešťastný turnaj to byl pro Filipa Vencla, který nepostoupil ze základní skupiny a ani v soutěži útěchy se mu nedařilo. Radim Svojanovský vyhrál základní skupinu , ale v boji o postup do čtvrtfinále podlehl Kadaníkovi z Jaroměře.

Stejného výsledku dosáhli i Jakub Svojanovský a Míša Krupa , kteří ze základních skupin postoupili z 2. místa. Oba měli těžký los a své nasazené soupeře dokázali hodně herně potrápit. Michal nakonec v souboji o čtvrtfinále podlehl Šormovi a Jakub hradeckému Bohdaneckému.

Mezi děvčaty Markéta Doležalová postoupila z 2. místa základní skupiny. Ve čtvrtfinále dokázala přehrát Ducháčovou z SK Dobré 3:2 na sety. V boji o finále podlehla Markéta ve vyrovnaném duelu Sazimové také z SK Dobré. Soňa Krupová v těžké pětičlenné skupině obsadila 3. bohužel nepostupové místo. V soutěži útěchy postupně porazila hradeckou Tonarovou, chrudimskou Vohradníkovou a ve finále porazila i hradeckou Trůněčkovou.


Zpět
ahoj